sıkıntı

• Konuyu başlatan 34 eyg 07
  • Başlangıç tarihi

hilem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img828.imageshack.us
Ynt: sıkıntı

Birşey olacağını zannetmiyorum çünkü herkes taktırıyor çakar lambalardan.
Görevli olmayan araçlara çakar lamba takılması da yasal değil. Siz de onun plakasını alsaydınız eğer resmi görevli değilse ona da ceza kestirilebilir :)
Sivil polis olsa sellektör yapmakla bırakmazdı işi emin ol, canını sıkma bu yüzden.
Şaka bir yana bu hızlarda araç kullanırken en azından başka araçlarla hırs yapıp canınızı tehlikeye atmayın.

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeLiH link' Alıntı:
Şaka bir yana bu hızlarda araç kullanırken en azından başka araçlarla hırs yapıp canınızı tehlikeye atmayın.

Valla ben otobandayken bile 170-180 km/sa hızı geçtiğimde (ki geçmem) aracın üzerindeki hakimiyetimin kaybolduğunu, aracın altımdan kaymaya başladığını hissediyorum. Şehir içinde 240 km/sa gibi hızlara çıkmayı aklım almıyor o yüzden. ???

hilem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img828.imageshack.us

Bende de durum aynı :) Sanırım İstanbullu olmanın farkı olsa gerek  ;D

xylent link' Alıntı:
Valla ben otobandayken bile 170-180 km/sa hızı geçtiğimde (ki geçmem) aracın üzerindeki hakimiyetimin kaybolduğunu, aracın altımdan kaymaya başladığını hissediyorum. şehir içinde 240 km/sa gibi hızlara çıkmayı aklım almıyor o yüzden. ???

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar  ilginiz  için  teşekkürler  birincisi  araç  180  hp    ve    geldiğim  yol  fatih sultan  mehmet  köprüsü  üzerinden    gazi osman paşa  ya    o  yolda  260 bile  yapılır  gece  bide  yollar  boş  ha  bide  bende  kendimi    polis  falan  değildir  o    falan  deyip  avutuyomö

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

34 eyg 07 link' Alıntı:
arkadaşlar  ilginiz  için  teşekkürler  birincisi   araç  180  hp    ve     geldiğim  yol   fatih sultan  mehmet  köprüsü  üzerinden    gazi osman paşa  ya    o  yolda   260 bile  yapılır   gece  bide  yollar  boş  ha  bide  bende  kendimi     polis  falan  değildir  o    falan  deyip  avutuyomö

o yol geceleri pist gibi zaten bende bi kaç kez hız yapmıştım oralarda da 240 yapamadım tabi nacizene 210-220 civarıydı

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

ya  bide  çıktı  ya  sellektör  yapana  1  yıl  hapis    bide   adamada  koymuştur  200  ile  giderken  arkadan  birinin  yol  istemesi  şaka  bi  yana   şimdi  ceza  yemem  demii

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
son 1-1.5 aydan önce gelmiştir başına heralde
çünkü emniyet müdürlüğü plakaya ceza yazma olayını yayınladığı yönergeyle kaldırdı çok fazla şikayet geldiği için :)
       yok  olay dün  akşam oldu  yani  cuma  akşamı

3

34 eyg 07

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
aracın arkasında çakar lambalar var mıydı?
 yok  arkada  hiç  bişi  yoktu  sadece  önde   vardı  öndekinide   ben  onu   solladıktan  sonra  gördüm