Silecek kafa ağrıtacak sekilde ses yapiyor

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bende gecen yil aldim bu yil sadece lastigini degistirecem. kaliteli dedik ama bi tarafi seritli supurmeye basladi iz kaliyo camda

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bosch mağdurları olmuşuz :) ..Bende çok fazla ses yapmıyor ama aşağı inişte iz bırakıyor..

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bosch mağdurları olmuşuz :) ..Bende çok fazla ses yapmıyor ama aşağı inişte iz bırakıyor..
Zamanla silecek kolları egimini kaybediyor düzeltmek için biraz eğmek gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldiginiz silecek orta da iz bırakıyor sa silecek kolundaki egimden dolayıdır demek istedim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Maksat muhabbet olsun diye cevap yazıyım :) ...Silecek kollarına baskı yapılmadığı sürece yamulmaz...Sileceklerin elastik o yumuşak kıvamı bitmeye başladığı zaman ses yapar ve silme görevini tam yerine getiremez..İşte bosch mağduruyuz dedim ama üretim yılına bakmadan aldığımız için önce bizim sonra satıcınız suçu :)..Eğer üretim yılı 1 yılı geçmemişse ve bu durum oluyorsa,ozaman bosch un kulaklarını çınlatayım burdan :)

• Beğen
Tepkiler: Murat

Joseques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maksat muhabbet olsun diye cevap yazıyım :) ...Silecek kollarına baskı yapılmadığı sürece yamulmaz...Sileceklerin elastik o yumuşak kıvamı bitmeye başladığı zaman ses yapar ve silme görevini tam yerine getiremez..İşte bosch mağduruyuz dedim ama üretim yılına bakmadan aldığımız için önce bizim sonra satıcınız suçu :)..Eğer üretim yılı 1 yılı geçmemişse ve bu durum oluyorsa,ozaman bosch un kulaklarını çınlatayım burdan :)
Yan sanayi çok bizde :D

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiklerinizi 2 yıl önce bosch ile ben de yaşadım. Aldığım satıcı iki takım kullanmamı önerdi yazlık kışlık olarak. Uğraşamam dedim o gün bu gündür ortalama 30tl lik silecekler alıyorum kullandığım boschlardan kalite ve ömür olarak hiçbir farkı yok. Aldığım boschlar dediğiniz gibi ya yan sanayi ya da yıllanmıştı ki beklediğim gibi bir kalite sunamadı... Şimdi inwells diye bir marka aldım 28 tlye silecek sepetinden. Adamlar bir paketleme yapmış silecekten pahalı😄 kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım...

• Beğen

Creedozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bauhausta satilan valeo silecekleri tavsiye ederim mercedes orjinal sileceginden emin olun daha kaliteli. Fiyati da ucuz degil ztn ama en az 1.5 yil sessiz bir kullanim saglar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve omeroz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiklerinizi 2 yıl önce bosch ile ben de yaşadım. Aldığım satıcı iki takım kullanmamı önerdi yazlık kışlık olarak. Uğraşamam dedim o gün bu gündür ortalama 30tl lik silecekler alıyorum kullandığım boschlardan kalite ve ömür olarak hiçbir farkı yok. Aldığım boschlar dediğiniz gibi ya yan sanayi ya da yıllanmıştı ki beklediğim gibi bir kalite sunamadı... Şimdi inwells diye bir marka aldım 28 tlye silecek sepetinden. Adamlar bir paketleme yapmış silecekten pahalı😄 kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım...
Bauhausta satilan valeo silecekleri tavsiye ederim mercedes orjinal sileceginden emin olun daha kaliteli. Fiyati da ucuz degil ztn ama en az 1.5 yil sessiz bir kullanim saglar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet bahsettiğiniz ürünlerin ikisinide kullandım..Bosch un güvenilirliği tabiki almamdaki etkendi ama artık pek bir fark yok bu yazdığınız markalardan...Tabi bosch un ekonomik olanlarında çıkıyor bu sorun...Biraz paraya kıyınca gerçekten temizleme,dayanıklılık ve sessizlik bakımından hakkını veriyor...Valeo ve inwells i bende öneririm..Sadece lastik alıp takma olayına çok sıcak bakmıyorum..Tarihleri geçmişmi geçmemişmi anlayamıyoruz..Sonuçta lastik..Zamanla yapısı bozuluyor..Tıpkı tekerleklerde olduğu gibi....

• Beğen
Tepkiler: omeroz