silecek sökemedim

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;Reklam amaçlı değildir ama

http://www.opelgm.com/Opel-Corsa-C-On-Silecek-Lastigi-Muz-Tipi-TAKIM-MFK,PR-4339.html

15 TL ye aldım ve gayet güzel siliyor. Sadece sağ tarafı tam açağı inmiyor o da 1 cm bile değil ayrıca diğer muz silecekler gibi de ağır değil

Ben aracımın periyodik bakım ürünlerini bu siteden almıştım, memnun kaldım, 1000 km sonra yine bakımı var, yine sipariş vereceğim zaten, sileceği de kattırayım sepete, bakalım inşallah iyi çıkar kardeşim dediğin gibi...

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen kullanıyorum motorunu abartacak kadar yormuyor. tamam sağ tarafın bi 1 cm si felan mesafeden dolayı silmiyor ama sonuçta 15 TL ve fiyatına göre çok iyi. Adamlar yan sanayiyi normal dükkanda mağazada 40 TL kalitelisine 70 TL istiyorlar.
GM marka olanı serviste 40 TL parçaçıda GM marka 75 TL diyor adam Resmen soyguncular ya

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün vectra b aracıma muz sileceği takamadım. halbuki aynı silecekleri daha önce astra f ime ve arkadaşın astra g sine takmıstık. silecek çubuklarının kalınlığı ve uzunluğu mu farklı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben bugün vectra b aracıma muz sileceği takamadım. halbuki aynı silecekleri daha önce astra f ime ve arkadaşın astra g sine takmıstık. silecek çubuklarının kalınlığı ve uzunluğu mu farklı

Sanmam farklı olduğunu.