Silecek suyuna artan antifriz konulur mu

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde kalitesiz bir ürün olursa cam suyu mas mavi bir tortu bırakıyor araç üzerinde

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onların içinde metanol var abiler etmeyin eylemeyin verniği çürütüyor

würth yada shell in antifirizli cam sularından alın ve sıvının rengine bakın sonra bimdeki cam suyunun rengine bakın :(

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell'den alıyorum ama zoruma gidiyor. 4lt 17TL. Mazottan daha pahalı :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sürekli tükenen bir şey değil aslında arkadaşlar. Özellikle bu ürünleri netten almak daha mantıklı bana göre yaz aylarında bu ürünlerin yüzüne bakan yok o zaman bir kaç litre alıp koyacaksın aracın varsa her zaman lazım olacak bir ürün. Ben öyle yapıyorum yaz geldiğinde kışlık kış geldiğinde yazlık üründen alıp koyuyorum daha kapağı açılmamış 6 litre antifriz var 10 litre de cam suyu. Dursun kokmaz etmez ha birde 4 litre kapa açılmadık motor yağı :D istifledim hehe

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hiç antifriz koymadım daha önce. Evde boşta görünce bi sorayım dedim :) dandik silecek suyu fiskiye yi tıkıyor haberiniz olsun.

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son kullandığım 3 silecek katkısı. Bu arada suyu da çeşmeden doldurmuyorum, su arıtma cihazında arıtılmış su kullanıorum, böylelikle tertemiz oluyor.
3YjqBO.jpg

(Resim boyutu: 55kb)

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende BİM de satılandan aldım. 2-3 gün önce -7,-8 derecece donmuş. Ucuz olduğu için pekte güvenmemek lazım.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opetten sarp marka satılıyor 5litre 10TL almıştım onu kullanıyorum bi sorun yaratmadı. bugün de bimde gördüm 5tl bile değildi ihtiyaç olmadığı halde aldım dışarı koyayım donacak mı :)) vernik yakması var ise artık uzak duracam bundan sonra. Daha bilindik markalara yönelecem

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende BİM de satılandan aldım. 2-3 gün önce -7,-8 derecece donmuş. Ucuz olduğu için pekte güvenmemek lazım.

Cam suyu bölümünde su varsa kesin donar hiç su olmaması gerek bende de aynı üründen var arabaya koymadan önce balkona koydum :D Donacak mı diye hehe donmadı ondan sonra arabaya koydum yarın arabaya bakarım Ankara da eksi 17 gördük çünkü.