Sileceklerim ses yapıyor,yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar!!!

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sileceklerim ses yapıyor,yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar!!!

Aracıma ilk boya koruma yapıldığında cama su akışı için sürülen malzemeden dolayı sileceklerim ses yapıyordu sürülen malzeme özelliğini yitirince ses kesildi.Ama en önemlisi arka sileceklerinize gözünüz gibi bakın tam kalkmadığı için yıkamacı ve el ilanı bırakanlar zarar verebiliyor 87 tl evlat acısı gibi geliyor.  :(

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün  Bosch aerotwin silecek aldım insignia aracıma aslında bugün servisede gittim ama ADAC tarafından dünyanın en iyi sileceği seçildiğini okudum ve fiyatınında servise nazaran daha uygun olduğunu gördüğümde servisten almak yerine kendim aldım taktım takmasıda oldukça basitti gerçekten öneririm size tek kelimeyle kaliteli bir silecek.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben orjinalleri ses yapıyor diye 25-30 lira arası bir rakama Silbak aldım ve oldukça iyi çıktı, tamamen sessiz ve lekesiz bir temizliği var.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimkilerde deforme olduğu için titreme yapıyordu.Bende silbak aldım.Gayet memnunum tavsiye ederim.Ayrıca aldığım yer yazın gel yine eskileri takalım,güneş ışığı silecek lastiklerini bozuyor dedi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
Benimkilerde deforme olduğu için titreme yapıyordu.Bende silbak aldım.Gayet memnunum tavsiye ederim.Ayrıca aldığım yer yazın gel yine eskileri takalım,güneş ışığı silecek lastiklerini bozuyor dedi.

Mantıklı, yazın 40-45 derecede güneş ışığı + köpüklü yıkama kauçuğu aşındırıp sertleştiriyor.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbocosmo61 link' Alıntı:
Herkese selam malum iş güç foruma uzun zamandır giremiyorum,aracım 2 yaşını geçti ve sileceklerim acayip ses yapmaya başladı,servisi aradım 163 TL fiyat çektiler,sizce ne yapmalıyım değiştirmelimiyim yoksa başka bir çaresi var mı bunun,yorumlarınızı bekliyorum,saygılar herkese.

başka çares, var bi dene derim. silecek kollarını biraz aracın ön camı dorultusunda elinle esnet. ses falan kalmıcaktır.

tarantr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosch marka silecek aracın orjinaliyle uyumlu 2 aydır kullanıyorum ve gayet basarılı..Bostancı san.sit.nden 50 tl ye almıstım ancak almadan önce kontrol edin bazı serilerde bizim aracların klipsleriyle uymayanlar cıkabiliyor..bilginize.

berk.c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde sileceklerim ses yapıyodu yağmur kaydırıcı aldım  hepsi buradadan(aquapel ) artık ses falan yok ve eskisi kadar silecek kullanmak zorunda da  kalmıyorum.

Kazim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
başka çares, var bi dene derim. silecek kollarını biraz aracın ön camı dorultusunda elinle esnet. ses falan kalmıcaktır.

Miladini doldurmussa yenisini almak kacinilmaz ama arkadasin dedigi gibi benim basimada gelmisti…yeni takdigimiz silecekler ses yapiyodu Babam biraz silecegim metal kismini eğdi ses kesildi…Denemenizi oneririm

turbocosmo61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün bosch marka sileceklerimi taktım,çok memnunum herkese tavsiye ederim,ilginize ve maillerinize çok teşekkür ederim.