Silindir kapak contam yanık mı? kesin cevap için içeri buyrun..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu test öyle kalemle cizik gideren cinsinden kandırmaca değil...suya karışan egsoz emsiyonu ile antifrizin rengini değişiyor...kaçak olmazsa rengi sabit kalıyor

Orada cümlem çok açık.Bu tip youtubeye yüklenen videolar reklam amaçlı olduğu için güvenmiyorum.Adam iki üç kimyasalı birleştirip isterse su buharından bile o sıvının yeşillenmesini sağlayabilir.Bu tip reklam içerikli videoların çekilmesi yeri gelip 3-4 gün aldığını biliyorum.Bu nedenle de videolara güvenmiyorum.REklam videolarında hilenin bini bir para.Bu nedele muammer arkadaşımızın tecrübesi benim için önemli o videoların benim için hiç bir geçerliliği yok.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemal bey haklısınız ama o reklamlara değil ben avrupadan bilirim mercedes opel vs bunlar bununla test ediyor tek değişen alet...yoksa bende sizin gibi her reklama inanmam...onun içinde reklamlara önem vermem yok silk bor muş yok kalme miş yok affedersin krem miş vs vs...
Ama co2 testi servisler yapıyor almanyada

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye de yeni yeni piyasaya çıkan bir ürün sanırım.Bu nedenle ilk defa gördüm.Belki de son 8 senedir araçlarımı fazla kilomtre yaptırmadan değiştirdiğim ve sıfır araç aldığım içindir ihtiyaç duymadım.Bu nedenle muammer beyin görüşlerini ve tecrübelerini duymak istedim.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye de yeni yeni piyasaya çıkan bir ürün sanırım.Bu nedenle ilk defa gördüm.Belki de son 8 senedir araçlarımı fazla kilomtre yaptırmadan değiştirdiğim ve sıfır araç aldığım içindir ihtiyaç duymadım.Bu nedenle muammer beyin görüşlerini ve tecrübelerini duymak istedim.
doğrudur :bir: zaten conta gittiğinin belirtileri belli ,bu test minimum kaçırmalarda daha etkili yol yani egzoz gazını suya üflemede...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste yaptırdım conta yanık değil dediler sonuç :yanık çıktı bence bu test en son aşamada kendini belli ediyor ....

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grçekden güzel paylaşımda yanlız ona vereceği parayla conta takımı aınr galiba

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste yaptırdım conta yanık değil dediler sonuç :yanık çıktı bence bu test en son aşamada kendini belli ediyor ....

Bu test, contanın bitmesi sonucu radyatör suyuna motor yağı ve yanmış hava-benzin karışımı kaçıyorsa onu kimyasal temele dayanarak test ediyor. Conta bitmek üzere ise ancak henüz kaçağa başlamamışsa bu test olumlu sonuç verir. Ancak olumsuz sonuç veriyorsa conta kesinlikle bitmiştir.