simdi sifir cdti 1.3 j kasa almak mantiklimi

jakupagaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: simdi sifir cdti 1.3 j kasa almak mantiklimi

astraowner link' Alıntı:
Leon 308 den oldukca kotu bir arac
leonu bende begenmiyom yanliz cok fena insanin mahalle baskisina alan bi arac bilende bilmeyende leon hakkinda bi yorumu var yok efsane yok tarz gibi....

jakupagaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fatih Aydın link' Alıntı:
֖ncelikle belirtmek isterimki 1.3 cdti motor bir astra sahibi olaraktan çok memnunum benim aracı satın aldığımda malesef 1.6 motor seçeneği yoktu olsaydı onu tercih ederdim ama 1.6 motor geldikten sonra tüh keşke bekleseydim falan gibisinden hiç üzülmedim açıkçası umrumda olmadı çünkü motorum bana yetiyor ve artıyor diyebilirim ankara dikmende oturuyorum ve biliyosunuz ki dikmenin yokuşları meşhurdur aracı 2 senedir kullanıyorum ve beni henüz hiç üzmedi yeterli geliyor uzun yollarda ise performans bakımından bence gayet yeterli otobanda arabada 4 kişi ve full dolu bagaj olmasına rağmen 190nı gördüğüm oldu ve daha bassam gidecekti hissediyordum ama yol müsait değildi açıklamalarım bu kadar ha birde unutmadan benim aracım  edition paket sizin tercih ettiğiniz araç daha dolu karar size kalmış şimdiden hayırlı olsun diyorum  :)
yorum icin tessekurler cok guzel olmus

Fatih Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jakupagaa link' Alıntı:
yorum icin tessekurler cok guzel olmus

yardımcı olabildiysem nu mutlu bana  :) ben teşekkür ederim

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel problemsiz bir motor, yıllardır kullanılıyor ve neredeyse arıza bile yapmıyor.
1.6 dizel in  bu konuda ne kadar başarılı olduğunu ise zaman gösterecek. Bence otomotiv sektöründe hiçbir araç ve motor çıkar çıkmaz alınmamalı.
Sektör sizi kobay gibi kullanıyor aracı geliştiriyor üstüne de para alıyor.
Yeni kasa çıktığında fiyatlar ne olur belli olmaz.