Şimşek'ten yıldıza geçiyoruz =)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun sana pm attım c 180 hakkında bilgi amaçlı

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız sürüşler.
renk seçimi harika olmuş.
panoramik çift sunroof bizim yollarda kısa zamanda sorun çıkartıyor diye bir bilgi almıştım zamanında.çıtırtı tıkırtı yapmaz umarım.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk defa Mercedes kullanacağız..İsmi gibi kalitelidir inşallah,sorun cıkarır mı çıkarmaz mı bilinmez ama sonucta mekanik,herşey olası. :) cıkarırsa da artık garantiden başka çare yok. C Serisi ne kadar güzel olsa da bir E , CL , S serisi gibi olmaz. Umarım memnun kalırız biz de.

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emre yeni arabanız hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin. (ilerleyen günlerde araç ile ilgili fikirlerini paylaşırsan sevinirim, bu araca ilgi duyan yakınlarım var)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız hayırlı olsun :) o en altdakı resım fenerbahcede mı cekıldı :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Savaş Abi. Tabiki paylaşıırm.
Kısacık da olsa Test Sürüşü aracında gördüklerimi belirteyim;

Gaz tepkimesi çok geç gibi geldi bana. Araç otomatik oldugu için sanırım.Ancak hızı aldıktan sonra iyi yürüyor araç.Direksiyon kullandıgım en hassas ve yumuşak direksiyon. Ve sanırım benim corsalardan daha fazla dönüyor. Vites geçişleri gayet güzel. 5 vites şanzımandı,sarsma vs. yok,fakat devir düşürmekte gecikiyor. Bunu da tiptronic ile hallediyoruz. ESP off ile araç eglenceli bir hal alıyor,yan verebiliyor fakat ciddi bir durumda off olmasına rağmen otomatik topluyor. Konfor olarak gayet rahat ve süspansiyonlar vs. yumuşak. Görüş açıları çok iyi. Virajlarda araç kendini bırakmıyor yol tutustan cok memnun kaldım. Fascination'da otomatik ayarlı süspansiyon oldugunu düşünürsek çok daha iyidir diye umuyorum.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten çok güzelmiş güle güle kullanın kazasız belasız..Böyle bir kampanyayı duymamıştım baya uygun geldi banada buradaki mercedes bayisine bir sorayım yarın :)