Siparişte Peşinat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Astra 1.4T Sport Active Select + Flexride + AFL + Still Paket sipariş vermeye hazırlanıyorum
Siparişte bayiler nekadar peşinat alıyorlar bayiden bayiye değişiyor mu ve teslimat süreleri neye göre değişiyor. Siparişle araç alan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa bizde daha tecrübeli davranarak bayileride biraz tanımış oluruz.
Şimdiden teşekkürler.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siparişte Peşinat

Bayiden bayiye değişiyor. Kimi peşinat olarak %25 kimi yarısını alıyor. Ben aracı alırken 300,00 Tl vermiştim okadar. 15-20 gün sonra araç geldi ve geri kalanını ödemiştim.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen bayiden bayii ye göre değişiyor.. fazla opsiyonlu bi araç alırsanız muhtemelen biraz fazla isterler diye düşünüyorum..
benden 2.000 tl istemişlerdi..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

500 vermistim ben, cok fazla vermeyin .İlk siparis verdigi arac kazali cikmisti mesala sonra geri almada sikinti yadamayin

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kredi kartından 7800 lira cektirmistim. Bu rakamı direk ben belirledim. Bayi cok sıkıntı yaratmaz. Ne kadar verirseniz onu kabul eder.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanery link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar Astra 1.4T Sport Active Select + Flexride + AFL + Still Paket sipariş vermeye hazırlanıyorum
Siparişte bayiler nekadar peşinat alıyorlar bayiden bayiye değişiyor mu ve teslimat süreleri neye göre değişiyor. Siparişle araç alan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa bizde daha tecrübeli davranarak bayileride biraz tanımış oluruz.
Şimdiden teşekkürler.

Bu donanıma göre bence en az 2000 TL isterler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 500 tl vermistim.
Belirli bi rakam  yok nekadar az verirseniz o kadar iyidir

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok tesekkur ederim uzun vadeli kullanacagim icin araci dolduruyorum ve anladigim kadariyla pesinat az vermeliyim. Mesela arac geldi ve pazarlik yaparken arac basinda cok az bir miktar (2bin) kadar bayi bu arac basil olsa bu kusinin nekadar yuksege satarsam almak zorunda politikasiyla mi yaklasir olaya yoksa benim her an vazgececegim politikasiyla.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanery link' Alıntı:
Cok tesekkur ederim uzun vadeli kullanacagim icin araci dolduruyorum ve anladigim kadariyla pesinat az vermeliyim. Mesela arac geldi ve pazarlik yaparken arac basinda cok az bir miktar (2bin) kadar bayi bu arac basil olsa bu kusinin nekadar yuksege satarsam almak zorunda politikasiyla mi yaklasir olaya yoksa benim her an vazgececegim politikasiyla.

Her an vazgecebilebilme ihtimaline karşı alınır. Zaten pazarlığınızı kaporayi vermeden yapın. İstediginiz ekstraları da mutlaka satis sözleşmesine yazdırın. Atiyorum size karter koruma hediye edeceğiz dedilerse mutlaka satis sözleşmesine bu ibareyi şerh olarak düşürün. Dizellerde karter koruma standart ancak benzinlilerde bulunmamaktadır. Dediğim gibi pazarlığı kapora vermeden yapin

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 150 TL peşinat verdim.  
Aracın pazarlığını yaptıgım hatun normalde 1000 TL kaporo aldıklarını da belirtmişti ama sorun çıkarmadı. 20 gün sonra araç geldi geri kalan kısmı da yatırdım. Plaka, sigorta, kasko, karter koruma(hediye)  vs gibi işlemlerin bitmesiyle aracımı aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...