sıralı sistem zavoli kullanıcıları

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hayırlısıyla sonunda zavoliyi taktırdım..bu işin tecrübelilerine sorum olacak önerileriniz nelerdir sıralı sistem kullanırken nelere dikkat edelim? bir de çok rampa var gideceğim yollar da bunu da göz önünde bulundurursanız iyi olur sağolun şimdiden...ve de bir lastiğin ömrü kaç km dir?

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benzinde o rampaları nasıl çıkıodun aynen dewam ;) ilk araba çalıştıgında gaza geçene kadar bekle,rölantide pişsin iyice en önemlisi o ;)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hayırlısıyla sonunda zavoliyi taktırdım..bu işin tecrübelilerine sorum olacak önerileriniz nelerdir sıralı sistem kullanırken nelere dikkat edelim? bir de çok rampa var gideceğim yollar da bunu da göz önünde bulundurursanız iyi olur sağolun şimdiden...ve de bir lastiğin ömrü kaç km dir?

benzinde nasıl kullanıyorsan öyle kullan. öyle beklemene gerek yok. beklesende beklemesende sonuçta 30 derece civarında lpg ye geçer.

bir lastiğin ömrü kalitesine göre ortalama 30-50 bin km arası değişir.

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun bugün ilk kez sıralı sistemle kullandım arabayı yemin ederim zerre kadar fark yok..inanmayacaksınız ama olumlu yönde fark var..ustam da iyi bi montaj olmuş dedi..zavoliyi çok araştırıp taktırmıştım umarım pişman olmam..
şu konuda 2 farklı yorum var ondan soruyorum ilk olarak çalıştırdığımda arabayı bi süre bekleyeyim mi yoksa direk kalkıp sonra mı gaza geçmesini bekleyeyim?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun bugün ilk kez sıralı sistemle kullandım arabayı yemin ederim zerre kadar fark yok..inanmayacaksınız ama olumlu yönde fark var..ustam da iyi bi montaj olmuş dedi..zavoliyi çok araştırıp taktırmıştım umarım pişman olmam..
şu konuda 2 farklı yorum var ondan soruyorum ilk olarak çalıştırdığımda arabayı bi süre bekleyeyim mi yoksa direk kalkıp sonra mı gaza geçmesini bekleyeyim?

benzinde nasıl kullanıyorsanız öyle.

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HAYIRLI OLSUN TOPRAĞIM,MUĞLANIN NERESİNDENSİN? BENDEDE VECTRA VAR ve ZAVOLİ TAKILI,ÇOK MEMNUNUM...BEN SABAH İLK ÇALIŞTIRDIĞIMDA LPG YE GEÇMESİNİ BEKLİYORUM SONRA HAREKET EDİYORUM

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullanın,ben benzinde nasıl kullanıyorsam lpg'de de aynı kullanıyorum hiçbir sorun olmadı.

yasin3-5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun öncelikle.Bahsettiğiniz lpg ye geçiş olayını hangi şartlar altında yapıyor sistem bilmiyorum ama takip ettiğim kadarıyla araba ilk çalışmada yol almadığında belli bir süre benzinde kalıyor ondan sonra lpg ye geçiyor ama çalıştırır çalıştırmaz yol almaya başlarsanız direk lpg ye geçtiğini görebilirsiniz yada benim sistemim arızalı olabilir bilemiyorum. :) İzlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...