sis far anahtarı sorunu :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sis fari taktıracagım gl donanım vectrama

http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20c926359d

araç 98 model. vectra b gl donanım. su anahtar benim aracıma uyar mı ? uyarsa alacagım

diğer sorularım ise ?

1.benim aracımda sis tesisatı mevcut mu ?

2. sis farı ve orjinal röleyi almak kafi mi ?

3. göstergede sis farının işaretinin cıkması için tech 2 den aktif etmek mi gerekiyor ?

4.tamponu kessek sis anahtarı var mıdır ?

5.depo marka sis farı alsak kalitesiz midir cok ?

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi senin yapacağın ilk iş aracının öntamponunun altına eğilip bakacaksın sis tesisatı varmı varsa oralarda biyere geçici bağlamışlardır her ikisini de kontrol et, sonra sis farları,anahtar,1 adet 15A sigorta, 1 adet sis far rolesi temin etceksin ve en son tamponu söküp sis yerleri tesisat varsa mutlaka bellidir tamponun arkasından keseceksin farları takacaksın gösterge ışığı zaten oluyo göstergede tesisatta varsa mutlaka vardır ve role sigorta taktıktan sonra mutlaka yanacaktır bu kadar gözünde boşa büyütmeye gerek yok kolay gelsin

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi senin yapacağın ilk iş aracının öntamponunun altına eğilip bakacaksın sis tesisatı varmı varsa oralarda biyere geçici bağlamışlardır her ikisini de kontrol et, sonra sis farları,anahtar,1 adet 15A sigorta, 1 adet sis far rolesi temin etceksin ve en son tamponu söküp sis yerleri tesisat varsa mutlaka bellidir tamponun arkasından keseceksin farları takacaksın gösterge ışığı zaten oluyo göstergede tesisatta varsa mutlaka vardır ve role sigorta taktıktan sonra mutlaka yanacaktır bu kadar gözünde boşa büyütmeye gerek yok kolay gelsin

teşekkür edeerim cevap için.. sis farınin yerleri işaretlenmiş baktım.. biraz sonrada tesisat var mı diye . sis farlı orjinal anahtarını aldım. sisleri de aldım :) orjinal röle almam lazım şimdi.. bir de bu röle orjinalde nereye takılıyor ?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta kutusunu açınca kapakta yazıyordur...almanca ise nebelscheinwerfer olarak yazar

9k=
9k=

9k=

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu güncel tutayım. Sis farı anahtarım gelmiş. Orjinal röleyi bulmaya çalışıyorum şimdi. 2 tane de sis farı. Sonra zaten başka da bir eksik kalmıyor sanırsam
Yani röle ve sigortayı tak, düğmeyi tak sis farı tesisatı da hazırsa tak çalıştır ? Eksik var mı ?

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle bi eksik yok ;)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harika oldu bu :) depo sis farı alayım 2 tane onlar da gelsin. Gösterge de sis işareti yanacak mı bu arada ?

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer tesisatın varsa yanar büyük ihtimal bendeki yandı

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır teşekkür ederim. Konu içinde olan gelişmeleri buradan aktaracağım. Muhtemelen yapım asamalarını paylaşacağım. Yapmak isteyen olursa fikir verici olur. Tesisat hazır mı diye de bakmadım inşallah hazırdır