sis farı

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar orjinal görünümlü ama yan sanayi sis buldum çoook uygun fiyata( g plastlar gibi yusyuvarlak top gibi duranlardan degıl..orj sis aynısı)...
simdı ben buna xenon taktırcam ama adam olmaz dedi bu yan sanayilere anlamadım ne işse

yan sanayi sis alıpta xenon taktıran varmı acaba??bi problem oldumu açıklayabılırlermı?

orjinalleri ne kadar sislerin? veya çıkma 2.el nerde bulurum yardımcı olursanız sevinirim

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta yokmu senin oralarda cııkmacı felan git onlara kazalıı arabalardan cıkma vardıır kesin onlara sor bana cok sacma gledıı ama xenon olmamasıı adamlar aracıın gerıı lambasıına takmııs xenonda sislere mi olmucak

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın FireStarteR sendeki orjinal sismi ? orj görünümlü yan sanayimi? yoksa dandirik g plastmı bi açıklarsan sevinirm xenon faln taktrdınmı bi sorun varmı

usta yokmu senin oralarda cııkmacı felan git onlara kazalıı arabalardan cıkma vardıır kesin onlara sor bana cok sacma gledıı ama xenon olmamasıı adamlar aracıın gerıı lambasıına takmııs xenonda sislere mi olmucak

çıkmacı benım semtte yok sanayiye gidicem maslakta bulurum illaki ama yan sanayi ucuza bulmustum o yüzden ;)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carub diye bir marka yan sanayi..
direkt xenon taktırdım.. bir sorun yaşamadım şimdiye kadar..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bnece sen baska yerlerede sor o adam buyuk ıhtımal ugrasmasın dıye sana olmaz demıstır xenon ları yan sanayıye...

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
en güzeli çıkmacıdan orjinalini yan sanayi fiyatına almak

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aksarayda orj gm 100 liraya bulmuştum tekini, çiftini 120 liraya depo aldım.. tabi bu 5 6 ay önce ayrıca genelde 150 civarı fiyat veriolardı gmlere bi adam 100 lira olur demişti