Sis Farı

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam şimdi oldu sen sis yerine başka bir ürün al diyorsun. Olabilir tabii ama irmscher'in fiyatları gerçekten çok pahalı. Misal ön panjur 400 lira spoiler 350 lira civarı. Birde sadece egemde var.

Ahmet Altınçubuk

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracaım essentia. O yüzden ayna kapanları ve kapılar gövde rengi değil bunları boyatma gibi bir şansımız var mı ? aracın bir resmini koyayım. Neler yapılabilir ne kadar tutar sizlerin görüşlerini almak istiyorum.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depo marka yan sanayii sisler orjinallerini pek aratmıyor 2 çift aldık taktık hem eski tampona hem yeni tampona aynı sisler oluyor.panjurunu alınca bnlar daha çakma zannedersem.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif arkadaşım aracına herşeyi yapabilirsin ama bence ilk olarak güzel bir jant bul. Benim şahsi fikrim orjinal jantlardan bulman corsa nın bir çok modeli var. Bu bence hepsinden daha çok önemli aracının görüntüsü için. Çıkmacılardan bulman daha ekonomik olur senin için. Ayna kapaklarına sis farına ve diğer birsürü aksesuara daha sonra zaman ayır.

Ahmet Altınçubuk

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif arkadaşım aracına herşeyi yapabilirsin ama bence ilk olarak güzel bir jant bul. Benim şahsi fikrim orjinal jantlardan bulman corsa nın bir çok modeli var. Bu bence hepsinden daha çok önemli aracının görüntüsü için. Çıkmacılardan bulman daha ekonomik olur senin için. Ayna kapaklarına sis farına ve diğer birsürü aksesuara daha sonra zaman ayır.

Ahmet Altınçubuk

Çelik jant diye konu açmıştım. Yine bu kategoride. Aslında hemen alıcam jantları fakat 15 almak istiyorum lastiklere kıyamıyorum. Yazık olucak. O yüzden beklemedeyim

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depo marka yan sanayii sisler orjinallerini pek aratmıyor 2 çift aldık taktık hem eski tampona hem yeni tampona aynı sisler oluyor.panjurunu alınca bnlar daha çakma zannedersem.

Site linki verebilirmisin alper :)

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orayı okumamıştım. Lastiklerine kıyamıyorsan biraz bekle 15'' al. Aslımda 16'' al derim ama biraz zahmetli olur senin için. Mantıklı olan 15'' tir. 185*55*15 orjinal ölçüsüdür. 60 yanak lastiklere göre pahalıdır. Ara ölçü olduğunu söylediler. 55 le 60 arasında çapta 1 cm oynuyor. 60 yanak lastikle 90km ile giderken aslında 99km hızla gidiyorsun onun için 55r15 alman senin için daha iyi.

Ahmet Altınçubuk

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant güzel fakat 14 te çok iyi göstermeye bilir. 15 hatta 16 olsa çok daha güzel gösterir arabayı. 15'i ne kadar ki acaba. Orjinal spoiler diye birşey yok oda aklında olsun. Piyasada satılanlar aşağı yukarı bu fiyatlarda inşallah yaptıkları güzeldir.Aslında ne olduğunu tahminde ediyorum Corsa için pek secenek yok.

Ahmet Altınçubuk

rockyyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jant güzel fakat 14 te çok iyi göstermeye bilir. 15 hatta 16 olsa çok daha güzel gösterir arabayı. 15'i ne kadar ki acaba. Orjinal spoiler diye birşey yok oda aklında olsun. Piyasada satılanlar aşağı yukarı bu fiyatlarda inşallah yaptıkları güzeldir.Aslında ne olduğunu tahminde ediyorum Corsa için pek secenek yok.

usta 15-16 inç güzel gösterir diyorsunda aracında belli bir motor gücü var gereğinden ağır jant ve lastik çekişte düşmelere yol açar.hele gidip corsaya 16inç jant takarsan artık yukuşlarda falan motor çok zorlanır.en ideali 15 inç alışım hafif jant alsın