Siz Neden Opel Aldınız.....

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla almadık biz hondacıyız:D ama tanıdığın bi corsası var 97 fena deil güzel süreklide kullanıyorum:D

burakasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlam; bagaj tamamen "karpuz" doluyken ve içeride 5 kişi varken bile çökmüyor ve arazide yol alabiliyor :).

Performans; kasası ve hızlanması ağır olabilir ama çoğu arabanın savrulduğu hızda limitine bile gelmiyor.

Güvenli; kaza yapan opelleri gördüğümde içim acısa da her seferinde biraz daha rahatlıyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki tane seçenek vardı kafamızda
1)ford focus
2)opel astra

focusun arkası hosuma gıdıyodu onu hosuma gıtmıyordu
astranın arkası onude cok hosuma gıdıyordu.konsol dızaynı falan herseyıyle 4 4 luk gelıyordu bana alman olmasıda bıraz etkıledı.hele bırde pazarda arac bakarken kapısının o kadar agır olmasına hasta oldum.amcamın accent var bızım arabadan ınıp ona bınınce kapı kopacak sanıyorum

kerem0667

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gavur malı iyi oluyor :)

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın kullandığı 69 ve 74 sw rekord peşinden benim 95 GT ve şimdi astra f. eskiden kalma alışkanlık diyelim. :) güvenli araç. tek kusuru çok sert amortisörü var.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk opele bu araç kuzenimde iken binmitim o zamandan beri babama diyordum bizim temprayı satarsak opel astra alalım die ve ilk bindiğim opeli aldık ve şu anda o zaman ki hislerimden daha fazlası var artık...dediğiniz gibi ivmelenmesi bir yana yola oturuşu konfaru ve sizi güvende hissettirmesi ...kısacası opel...

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence oplecilerdeki genel kanı şu olsa gerek.kendi segmentlerinde opel kadar özellik opel kadar estetik ve bu fiyatlar birleşince opelci olunuyo :)))))

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atak ve sağlam olduğu için astramı seviyorum.tipine de özellikle hastayım.yaşıma hitab eden bir araba olduğunu düşündüğüm için seçtim.