siz siz olun el frenine fazla güvenmeyin

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: siz siz olun el frenine fazla güvenmeyin

yorum yapan herkese  thnxx inşallah çarşamba günü fb-bursa maçına yetişir Samsun dan gidecegim Ankaraya maça bilet bulduk şimdi arabayı bekliyoruz.Bu arada sisz siz olun arabanızın kıymetini bilin bu gün 2011 reno clıo verdiler emanet şimdiden arabamı özledim sanki ilk aldıgımdaki gibi şafak sayıyorum :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
yorum yapan herkese  thnxx inşallah çarşamba günü fb-bursa maçına yetişir Samsun dan gidecegim Ankaraya maça bilet bulduk şimdi arabayı bekliyoruz.Bu arada sisz siz olun arabanızın kıymetini bilin bu gün 2011 reno clıo verdiler emanet şimdiden arabamı özledim sanki ilk aldıgımdaki gibi şafak sayıyorum :D
clio sümbül mü.. general_mmmmmmm

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla bülent clio verdiler dizel ama ibre yerinden oynamıyor aslında böyle bir arabayı gündelik kullanım için düşünmüyor degilim malum esnafız iki dükkan arası mekik dokuyoruz

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi 1.5 dci 65'lik le dün aksam ankaradan geldim.
valla tecrübesiz biri aracı cok rahat yoldan cıkartır. fren yaptıgınızda sağ sol oynuyor araç. hızlanmalar kötü ama belli bir sürate geldiginde de o beygir ve motora göre cok daha iyi performans veriyor. yolda bir adet 2012 focus bir adet a4 bir adet megane3 sw ile kapıştım  ;D araçtakiler kesin şaşırmışlardır  :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
abi 1.5 dci 65'lik le dün aksam ankaradan geldim.
valla tecrübesiz biri aracı cok rahat yoldan cıkartır. fren yaptıgınızda sağ sol oynuyor araç. hızlanmalar kötü ama belli bir sürate geldiginde de o beygir ve motora göre cok daha iyi performans veriyor. yolda bir adet 2012 focus bir adet a4 bir adet megane3 sw ile kapıştım  ;D araçtakiler kesin şaşırmışlardır  :D
kanka clio sümbül tan bi yuruyen at arabası
adamlar uymamıştır sana

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
kanka clio sümbül tan bi yuruyen at arabası
adamlar uymamıştır sana

biliorum abi ben de zorlamadım limitleri cünkü güven vermiyor. ama yakıt konusunda gerçekten cok cimri yalnız üst taraf yavas alt taraf cok hızlı düşüyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
biliorum abi ben de zorlamadım limitleri cünkü güven vermiyor. ama yakıt konusunda gerçekten cok cimri yalnız üst taraf yavas alt taraf cok hızlı düşüyor
farketmez yaa ne kadar az yaksada  general_Not_talking general_Not_talking general_Not_talking general_Not_talking general_Not_talking