Siz siz olun trafikte hoşgörülü olmayın ! Başımıza gelenler :@

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi başlıkta dedim ya hele bu türk milletine sakın ya. Güzel bir akşam yemeği yiyip arkadaşlarımız ile evimize dönüyoruz şak karşıda bi ışık sarı yandı bassam geçerim ama ne gerek var ? sakince gidelim demeye kalmadan kütttttttttttttttt die bi ses :confused: arkadan çok sevgili bir arkadaş tamponuma girmiş :mad: sebep ? o sarıda ben gaza basmamışım ama arkadaki vatandaş basacağımı sandığı için oda fren yapmamış :mad: ölürmüsün öldürürmüsün ... Neyse arkadaş 18 yaşında genç delikanlı gerçi bizde 21 yaşındayız bizde deliyiz ama o an sakinim indim aşşağı nasıl bağırıyor bide hem suçlu hem güçlü ya kardeşim diorum bak arkadan çarptın zaten suçlusun yok illa sövüp sayacak rahatlıcak neyse zaten uğraşacak halim yok dedimki sen git yoluma ben gideyim yoluma bende çok bişe yok araba yüksek olduğu için tampon ve alt kısımda biraz göcük ve çizik var . Ben hala insanlık ediorm ve git diorm ama o hala benim suçlu olduğumu ve hasarını eşşek gibi karşılayacağımı söylüor :mad: ben o ana kadar hala sakinim hala anlatıorum ne olursa olsun zaten arkadan çarptın suçlusun yookk herifin oğlu tınlamıorm bu arada araç 320 cabrio ve jant yayda yapmış girmiş kaputun ortasına kadar altıma tabi :eek: bi an bişe oldu ben ya uzatmayalım derken delikanlı sinirdenmi yoksa babaya nasıl hesap verecem stresindenmi elindeki anahtarı bana bi fırlatmış hemde yanağıma böle İŞTE O ANDA NEVRİM DÖNDÜ bunu bi almışım elime bi almışım (küfürrrrrrr biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippp :)) fln filan yanlız hakkını yemiyelim onunda eli armut toplamadı dudağımı ve kaşıma gereken patlakları açtı tabiki bu benim ona yaptıklarımın 3/1 kadar'dı en son bizi ayırdılar fakat hala nasıl öfekeliyim bu yine bir küfür ettimi ALLAHH dedim artık arabanın arkasında elektro gitarı vardı ama nasılm şurumu kayıp etmişim onunla bi güzel ön camını çerçevesini indirdimmi tabi oda dellenip gelip benim tomponu fln tekmelemeye başladımı Alllaahhh kıyamet koptu derken polis geldi :mad: önce hastaneye giittik pansuman yapıldı sonra şubeye gidip ayrı ayrı ifadelerimizi verdik ben ondan oda benden şikayetçi oldu fakat dediğim gibi 8 de 7 o suçlu hem kendi camını çerçevesini hem benimkini ödicek ! ohhh içimin yağları eridi ... Bu olayı anlatmamdaki ve kendime yediremediğim şey ise ben hala adamın oğluna salak gibi ayrılalım herkes kendi kaskosundan işini halletsin kazadır oldu diorm o hem suçlu hem güçlü bidahakine böyle olmıcak suçluda olsam suçsuzda o karşıdakinin burnundan fitil fitil getireceğim çünkü bizim insanımız bundan anlıyor gece saat 2 oldu ben ancak geldim ve şimdide bu yazıyı sizlerle paylaştım ...

alanyada mı oldu eğer olduysa o çocuğu tanırım

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop: kaptım elektro bağlamamı çocuğa yermisin yemezmisin ama zorla yiyeceksin büyyemezsin!.. ulan aykal sen ne adamsın yaa? :kop:

yaw anlamadığım adam sana sarıyor sen 1 dakka arkadaşım diyosun bagajı açıyosun yada kapıyı tabi elektro sazını arkada vitaranın stepnesi gibi taşımıyorsan :D adama girişiyosun falan falan.. olm sabah akşam rock konserimi izliyorsun sen? puhahahahah :D :D ya varya 2 saattir gülüyorum allahta seni güldürsün maydonosummm benim!.. puhahahah :D :D :D :D :D :D :D

Son düzenleme:

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya resmen fılm gıbı a okudukca kafamda resım karelerıyle canlandaı saka ya hakkaten bencede olan elektroya olmus onuda odetseydın vurunca darbeden kırıldı fln dıye yınede gecmıs olsun

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeueheuehe elktro giitar ehaudhsuh komedı yau eheueeh cok eglendım okurken :D:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada piano vardı!.. indirdim arabanın tavanına çaaaaaaat derken bi baktım araba cabrio arkada çocuğun köpeği varmış ana bi baktım köpek perte çıkmış ama benim kasko ödücek kimse üzülmesin!.. puhahahahah :D :D :D :D :D :D

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duruma hakikaten üzüldüm,büyük geçmiş olsun.Ama içine sine sine dövmüşsün iyi olmuş.Bu arada bende bir gitar çalar ve gitar sever olarak üzüldüm doğrusu...

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 yaş sınırını geçtiği için gitarla vurdu (1 dk müsade isteyerek) eğer yaşı büyük olsaydı bagajda ne var ne yok boca edecekti cabrioya! :D tente mastafından kurlulur Cİ sınıfında devam ederdi artık arkadaş (aykal bu her an üretebilir :D çocuk şükretsinki bagajdan senfoni orkestrası çıkmamış):kop::kop::kop:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun aykal uzuldum valla iyiylikten maraz dogar kardeşim bidaha iyilik yapmazsin artik;)