Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce (17") mi yoksa (18") mi olmalı..

REC link' Alıntı:
Yay takmayacaksanız 18'' için kafanızı bile yormayın:) Bence orijinal jantlarınız,  17'' OPC'den ve 18'' yaysız OPC'den daha güzel...
jantlarım güzel bir şikayetim yok ama iki takım olsun hem tak sökte sıkıntı olmasın hem hoş dursun garip durmasın diye düşünüyorum tereddütümde zaten burada başlıyor. ::)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Sport jantları güzel elbet başta beğenmemiştim fakat şimdi çok hoş geliyor göze gün metal benim favorim ama 18 de bilemiyorum işte yakıt açısından vs çok farkedecekmi..Lastik konusunda Prelli P Zero düşünüyorum alırsam şayet daha net değil 225/40/18"

Mümkünse 45 yanak taktırın 40 biraz ince kaçar, kabul ediyorum çok şık görünüyor ama işte riski çok

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence kar lastikleriniz için 17 edition jantı alın yazlıklarada da kendi spor jantınıza devam,internette 350-400 tlye bulmak mümkün,hem maliyette azalır

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Mümkünse 45 yanak taktırın 40 biraz ince kaçar, kabul ediyorum çok şık görünüyor ama işte riski çok
Kardeş Jantları alsak lastikleri hallederiz sorun değil jantlarda karar  kılamadım işte ne yapayım die.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum kısaca soyle soylıyım sana araca yay takacaksan kesınlıkle 18 al ama yok ben takmam diyorsan 17 emın ol en ıyıısı bu cunku yaysız 18 leylek gbı havada kalıyor arac ve cok sırıtıyor

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Dostum kısaca soyle soylıyım sana araca yay takacaksan kesınlıkle 18 al ama yok ben takmam diyorsan 17 emın ol en ıyıısı bu cunku yaysız 18 leylek gbı havada kalıyor arac ve cok sırıtıyor
Peki 17" opc replica gün metal beyaz astrada sırıtacak mı  ::) gerçi denemeden bilinmez

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benım aractakı jantlar ford st jantına yakın hemen hemen aynı ben opc almadım bılerek herkes kullanıyor dıye ama benımkıde gunmetale yakın bence cok hos duruyor fume renklerı tercıh et bence acık renler arac beyaz oluncaa tam oturmuyor gıbı

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
buyur kardeşim resim istemiştin ama inan hiç fırsatım olmadı tekrardan yüklemeye ancak girebildim...
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim çok iyi oldu bu fotoğraflar  :)  Senin Profil fotoğrafında hoş durmuyor ama bunlara bakınca bence 17 " siyah da gayet hoş durmuş fotoğraftan fotoğrafa da farkedecektir elbet.. Gün metal daha yakışıklı duracağı kanaatindeyim bilmiyorum sen ne düşünürsün 032questn
Bu arada güle güle kullanasın.. 045thumbsup