Sizce Satış Fiyatı Ne Olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cvt7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba,

Dün Opel bayisine gittim ve Astra K Dynamic 1.4 Otomatik için güzel bir fiyat aldım. Ayrıca 20.000 TLye 20 ay %0 faiz fırsatıda bana cazip geldi. Ancak bu arabada hala içime sinmeyen birşeyler var kendi arabama baktığımda mevcut aracımın albenisinin çok daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

Aracımı değiştirip değiştirmemek konusunda oldukça kararsız kaldım.

Mevcut aracım Beyaz renkli 2011 Model Astra J 1.4T Sport Manuel. Aracım şu anda 57.000km de. Hiçbir kazası çiziği boyası vs si yok bakımları düzenli olarak yetkili serviste yapıldı. Bu güne kadarda çok şükür aracımda hiç sorun yaşamadım.Ayrıca 4 adet yeni lastik aldım ve daha 2000 km bile yapmadım bu lastiklerle.

Kısacası sizlerin fikirlerini almak istediğim iki konu var;

İlki bu şekilde bir araç değişkliği ne kadar mantıklı yada mantıksız. (Mevcut aracımdan Astra K Dynamic 1.4 Otomatik araca gemek)
İkinci konu olarak sizce aracımı ne kadar bir fiyata satmalıyım/satabilirim.?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

teaman53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Satış Fiyatı Ne Olmalı?

Fiyat olayını bilemiyorum. Benim Astra H kasa aracım olsaydı onu satıp J kasa alırdım. Ama K kasa için bunu yapmazdım. Diyelim ki yaptım onu da şöyle yapardım makyaj yemesini falan beklerdim her halde.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

teaman53 link' Alıntı:
Fiyat olayını bilemiyorum. Benim Astra H kasa aracım olsaydı onu satıp J kasa alırdım. Ama K kasa için bunu yapmazdım. Diyelim ki yaptım onu da şöyle yapardım makyaj yemesini falan beklerdim her halde.
+1 kesinlikle makyaj beklenmeli göresel olarak bu araçta sanki hala eksik birşeyler var hiç bir albenisi yok bir türlü içime sindiremedim sanırım astra j aracımı şuanki güncel K kasaya değişmezdim sizin yerinize olsam makyajı bekler ona göre hareket ederdim

deka1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

K kasayı bende sindiremedim, elim bir türlü varmadı, K kasa 2015 modellerde istediğim araç bulunamadı, 2016 eksiklikleri de tuzu biberi oldu, sonuçta J kasa sedan sport aldım, gayet memnunum, K alsaydım, içimde hep tereddüt kalacaktı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aldiginiz fiyatida yazarsaniz daha net yorumlanmis olur.
Cokk asiri fark yoksa olabilir ama 15-20 bin fark varsa deymez bence j kasada otomatik cok asiri yakiyodu K kasadada ayni sekildeyse hic maceraya girmeyin bence.

mehmetakn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben gün içi genelde trafikte oluyorum. Geçenlerde Kırmızı bir tane Astra K gördüm. Öyle badi kit vs yoktu ama araba ateş ediyordu. Bence çok güzel bir araba. Heybeti de yerinde. J kullanıcıları kendim de dahil arabalarına hayran oldukları için K kasa garip geliyor.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mesajınızdan aracınızdan çok memnun olduğunuz rahatlıkla anlaşılıyor.

''Beni ikna edin.'' der gibi yazmışsınız :)

Ben de K kasayı pek beğenmeyenlerdenim. Teknolojik olarak J kasaya göre elbette gelişmiş bir araç ama arkadaşların da bahsettiği gibi adını net koyamadığımız bir yavan tat var arabada.

Opel, Astra ailesinde tasarım olarak ilk defa kendini tekrarladı. İlk defa bir Astra önceki nesline bu kadar çok benziyor. Bunun sebebi J kasanın çok beğenilmiş olması ve bu yüzden Opel'in riske girmeyip bu kasanın izinden gitmek istemesidir muhtemelen.

Ama oldu mu? Görünen o ki olmadı. Motor ve şanzıman ikilisindeki radikal değişimleri, yine radikal bir kasa ile taçlandırmış olsalardı şimdi her şey bambaşka olabilirdi Astra adına...

Karar elbette sizin. Bence aracınıza binmeye devam edin.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dynamic için en azından 20bin fazla kesin çıkıcak cebinizden. Hatta 20den fazla çıkması olası. Bu kadar para çıkarken o paranın astra k'ya gitmesini şahsen ben istemezdim. Çıktığından beri beğenmeyen ve iyice gidip içini inceleyip daha da beğenmeyen biri olarak benim gözümde çok az teknoloji eklenmiş astra j gibi geliyor K. Tipini zaten sevmedim. Bence üstüne 20-30 bin vermişken astra k yerine farklı araçlara yönelin daha akıllıca. Ayrıca makyaj kesin beklenmeli çok şey değişiyor diyebiliriz sorunların çoğu çözülüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...