sizce tam olarak hangisi?

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar
Bu konu cok acildi okudum hepsini ama ister istemez buseferde bnm sorasim geliyor :-*
Esas amac dvd player ve navigasyon kullanimi olucak. Sizce hangisini alayim nexvox mu clcyone mi?

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sizce tam olarak hangisi?

Farkli markalar olabilirmi illa bu iki marka olucak diye bi kaide varmi? Navitech marka var o olabilirmi. Naviboster var v.s cesitli marka mevcut

ömerfarukaslantaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizin yerinizde olsam kesinlikle hiçbir şey taktırmam daha çok portatif çözümler bulun derim bu forumda birçok arkadaşımız bunu taktırdı fakat tam randımanlı kullanabldiklerini zannetmiyorum bu cihazlar maalesef sorun çıkartıyor can sıkıcı olabiliyor en azından bende olmadık şey kalmadı (açılmama-tv nin veya radyonun çalışmaması, navi hatası) gibi bence forumdaki konulara bir bakın verilen para az değil yine de karar sizin

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ömerfarukaslantaş link' Alıntı:
Sizin yerinizde olsam kesinlikle hiçbir şey taktırmam daha çok portatif çözümler bulun derim bu forumda birçok arkadaşımız bunu taktırdı fakat tam randımanlı kullanabldiklerini zannetmiyorum bu cihazlar maalesef sorun çıkartıyor can sıkıcı olabiliyor en azından bende olmadık şey kalmadı (açılmama-tv nin veya radyonun çalışmaması, navi hatası) gibi bence forumdaki konulara bir bakın verilen para az değil yine de karar sizin
e
teşekkürler
evet kullanıpta sıkıntı yaşayan arkadaşlarımızz olmuş. iş elektronik olunca bilgisizliğimde ön plana çıkıyor. benim bu işlerle uğraşan arkadaşım var. kendisi bir çok astra j modeline montaj yapmış ve kendi taktığı bir kac markayı önerdi. hem daha kaliteli hemde daha ucuza malolacağını belirtti ama bu seferde servis harici yaptırırsam garantiye girmicek ve ileride elektronik bi sıkıntı devre yanması v.s. gibi abuk subuk sorunlarla karşılaşabilme korkum var. söylediği bir kaç marka var ama tam olarak dilim dönmediği için yazamıyorum. ama aklımda kalan kicker ın ürünü varmış onu çok metetti. serviste clcyone ve nexvox çok meşhur ama sorunlarıda cabası. hala kararsızım. ama taktırcam kafayada koydum. portatif çözümlerde aradım ama bunlar kadarda görsel olarak güzel olucağınada emin olamadım.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şöyle söyleyebilirim cyclone taktırdım ilk gelenlerde virüs vardı ( zamanla daha geç açılmaya başlıyor falan ) bülent abide sağlam versiyonu vardı benimkinin tüm içeriğini silip kendinde olanı kopyaladı çoğu yerde çok yol kurtarıcım oldu tv çalışmıyor ona da bir çözüm bulunacaktı yanlış hatırlamıyorsam insignia da falan denenmiş ama daha tam kesin birşey yok.ben ist. da çok trafikte kalan bir insanım o yüzden klip falan izlemek hoşuma gidiyor en azından zamanın geçmesini sağlıyor. başka sorunla falan da karşılaşmadım

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Navin"i tavsiye ederim 1.5 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yok.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navin başlı başına bi markamı?