Smart Pen

alper216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sabah arabanın sol arka kapısını 40-50 cm kadar çizmiş .....nın biri:mad:. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Televizyonda böyle bir ürün gördüm. Reklama göre çizikleri baya sağlam kapatıyodu:confused:. Ne dersiniz işe yarar mı acaba? Ya da bana başka ne önerebilirsiniz? Teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüketici hakları kanunlarına göre çizik reklamdaki gibi giderilmediği takdirde yalan reklam sebebi ile tazminat hakkı doğuyor..uğraşmak isterseniz bilginize :)

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri tazminat davası mı dedi:D tam benlikmiş:D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalan ürünler. kapatır gibi yapıyor ama yıkayınca kabak gibi gözüküyor sonradan.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güneşin altında kurumasını beklemek gerekiyor, o şekilde işe yarayabilir belki, denemek lazım.

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu sabah arabanın sol arka kapısını 40-50 cm kadar çizmiş .....nın biri:mad:. Bunu nasıl düzeltebiliriz. Televizyonda böyle bir ürün gördüm. Reklama göre çizikleri baya sağlam kapatıyodu:confused:. Ne dersiniz işe yarar mı acaba? Ya da bana başka ne önerebilirsiniz? Teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

o reklamdaki görüntülere dikkat edin, bütün görüntüler ters kayıttır :D yani ordaki bütün çizikler gerçektir ancak çizikler reklamdaki gibi kapatılmıyor :D aksine canım kaportalar çiziliyor, sonra onu tersten oynatıp kapatıyormuş gibi gösteriyor :D inanmayın...

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde herzaman dikkatimi çekmiştir bu ters kayıt olayı :)

alper216

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için. Böyle sahtekarlıklara karşı aldanmamak lazım. Sanırım en iyisi lokal boya yaptırmak.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o reklamdaki görüntülere dikkat edin, bütün görüntüler ters kayıttır :D yani ordaki bütün çizikler gerçektir ancak çizikler reklamdaki gibi kapatılmıyor :D aksine canım kaportalar çiziliyor, sonra onu tersten oynatıp kapatıyormuş gibi gösteriyor :D inanmayın...

benimde herzaman dikkatimi çekmiştir bu ters kayıt olayı :)
:good: İnsanları kandırmaktan başka bir amacı yok. Kesinlikle ters kayıt reklamlara dikkat edin. Ancak reklamları tv'de günde kaç kez dönüyor sayılamaz. Türkiye'de olur böyle işler. Bu şirketler de genelde kaptı kaçtı şirketler. Dava açsanız dahi sonuçlanıncaya kadar şirketin çöpünü bile bulamazsınız. Kaybolur giderler:(