soğutucu sıvısı az uyarısı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: soğutucu sıvısı az uyarısı

olabılır-sılecek suyu olsa yıkayıcı az yazıyor cunku.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Motor soğutucu suyu azalmıştır, ekleyin olmadı ama yeni bir arabanın bu uyarıyı vermeside pek normal değil gibi. İsterseniz bir baktırında kaçak falan olma ihtimaline karşı.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatih_023 link' Alıntı:
dün arabayı çalıştırdığımda soğutucu az uyarısı verdi bir iki arkadaşa sordum radyatör suyu azalmıştır dediler bu konu hakkında fikri olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirm

mesajınızı daha önce açılmış konu ile birleştirdim
sizin durumunuzda 2 seneçek var; birincisi motor soğutma suyu azalmıştır, eklendiğinde tekrar hata vermesse problem yok
ikinici yukarıdaki mesajlarda da bahsedilmiş soğutma suyu deposu ya da müşürü değişecek

sergeant333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar imzamdaki aracım 29350 km de bundan 1-1,5 ay önce arcım soğutucu az soğutucu ekle uyarısı verdi ve su kabına baktığımda su seviyesi okla belirtilen yerin yaklaşık yarım parmaka altındaydı, antifriz ekledim ve uyarı kesildi, şimdi tekrar ara ara aynı uyarıyı veriyor, su kabındaki seviye olması gereken yerde yani eksilme yok, aracımın garantisi bitti daha önce aynı problemi yaşayan varsa ne kadar bir ücretle bu arıza giderilir yardımcı olursanız sevinirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sergeant333 link' Alıntı:
arkadaşlar imzamdaki aracım 29350 km de bundan 1-1,5 ay önce arcım soğutucu az soğutucu ekle uyarısı verdi ve su kabına baktığımda su seviyesi okla belirtilen yerin yaklaşık yarım parmaka altındaydı, antifriz ekledim ve uyarı kesildi, şimdi tekrar ara ara aynı uyarıyı veriyor, su kabındaki seviye olması gereken yerde yani eksilme yok, aracımın garantisi bitti daha önce aynı problemi yaşayan varsa ne kadar bir ücretle bu arıza giderilir yardımcı olursanız sevinirim.
su kabi sensoru arizalidir.
Kabla beraber degisiyor. Fiyati 100-150 tl arasi.

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2800 km sogutucu sıvı uyarısı bazen geliyor.hakikaten biraz eksilmiş.hortumlara baktım kaçak yok sebebi ne olabilir.su neden eksilirki klima kullanımı sıcakta uzun yolculuk etkili olabilirmi

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Bu ikazi bende aldim bu sabah tam yokuşta ilk çaliştirmada verdi antifiriz aldim ekledim okla gosterilen seviyenin biraz ustune ciktim sorun olurmu birde bu ariza kodunu yine verirse ne yapmakiyim komplemi degistirmelimiyim yoksa sadrce müşürümu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Bu ikazi bende aldim bu sabah tam yokuşta ilk çaliştirmada verdi antifiriz aldim ekledim okla gosterilen seviyenin biraz ustune ciktim sorun olurmu birde bu ariza kodunu yine verirse ne yapmakiyim komplemi degistirmelimiyim yoksa sadrce müşürümu
müşür su kabina bagli ayridegil yani.
Komple su kabi degisiyor.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Bülent abi ikazi alfiktan sonra antifriz ekledim gercejtende azalmiş sonra almadim ikaz ama takipteyim bakalim

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bendede var biraz su kesilmiş
Serviste baktılar bir kaçak bulamadılar ama
2013 model araba neden su eksiltirki kaçak
Yoksa ?