Sol arka çamurluk kazası

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok saol kardeşim. Baştan autoking ile anlaşmalı olduklarını bilmiyordum yönlendirdiler zaten. Hasar kaydı olarak işlenmemesi çok iyi. Evet randevu vericekler autoking servisinden arıycaklar. Teşekkürler herşey için. Bir gelişme olursa yazarım. :good:

Yanlız aracı görmeden yapım zamanı, saati için randevu vermiyorlar bilginize...

antika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın fotoğraflarını mail attım. Bakıp mini onarım kapsamına girip girmediğine bakıldı. Evet mini onarım ile tamir edilebileceğini söylediler. Autoking servisi, Axa ile görüşün hasar kaydı ve tramere işlenip işlenmediğini sorun dedi. Axa sigortayı aradım. Eğer ki servis mini onarım kapsamında onarım yapabiliyorsa tramer yada hasar kaydı olarak işlenmediğini, senede 1 defaya mahsus böyle bir hakkımız olduğunu söylediler. Servise bu bilgileri ilettikten sonra 24 Şubat 08:30 ile 10:00 saatleri arasında arabayı getirmem gerektiğini söylediler. Sanırım aracı bırakıp bırakmamam konusunda orada bilgi verilecek. Büyük ihtimalle 24 saat içinde tamir ediliyormuş yani 1 gün aracın kalması gerekecek. Randevuyu bekliyorum arkadaşlar. Detaylı yazdım ki böyle bir durum başına gelen arkadaşlarımızın (umarım ki gelmez) bilgisi olsun diye. Bana yardımcı olan ve fikir veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Yoksa sanayi sanayi dolaşıp usta arıycaktım ayrıca 200-250 lira arası bir mâliyeti olacaktı bana :)

Selamlar.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Benim kasko 4 hak veriyor. Araç lazımsa tamponu söküp veriyorlar. İşçilik fena olmuyor, renk tutmama sorunu olmuyor. Zaten tampona bakan yok boya varmı değişmişmi diye. Sonuçta plastik parça.

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çamurluk diyince bende kaporta sandım axadaki mini onarıma dikkat edin bende clio varken ön tamponda göz bebeği kadar yeri mini onarımla boyattım kaskonun fiyatı 450-500 den 2 binlere çıkmıştı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

antika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, aracımı servise soktum. 1 gün sonra çıktı. Yapılan işçilikten gayet memnunum bir sıkıntı yok. Kaska meselesine gelince, servise özellikle sordum evrak mini onarım olarak sigortaya gönderileceğini söylediler. Axa sigortayı aradım evrağımı teyit ettirdim. Kendi sigorta şirketime de ayrıca danıştım hasarsızlık indiriminden faydalanabileceğimi söyledi. Seneye ocak ayında kasko yaptırırken çıkacak ortaya bakalım...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu yeni gördüm :) biraz gec oldu halletmissiniz bu tür hafif göcüklü tampon islerini boyada hasar yoksa kesinlikle evinizin önünde bir fönle halledebilirsiniz orjinalinden farksiz oluyor .