sol ön cam calismiyorrr

corsa c_schweiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( merhaba arkadaslar , bugun öglen vaktinde gayet normal calisan sol öncam aniden bozuldu, (allahtan kapali halde bozuldu, ya acik kalsaydi bu yagmurlu havada):( sag ön camda problem yok, kitabindan sigortasini kontrol ettim problemyok zaten sag ve sol cam ortak sigortali, dügmeyi fazla kurcalamadim ama herhangi bir tepki yok ses felan, servise götürmeden önce sizlere bi danismak istedim. simdiden tesekkürler

:cry:

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik cam motoru bozulmuştur..servis şart oldu maalesef

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Eski aracımda...

:( merhaba arkadaslar , bugun öglen vaktinde gayet normal calisan sol öncam aniden bozuldu, (allahtan kapali halde bozuldu, ya acik kalsaydi bu yagmurlu havada):( sag ön camda problem yok, kitabindan sigortasini kontrol ettim problemyok zaten sag ve sol cam ortak sigortali, dügmeyi fazla kurcalamadim ama herhangi bir tepki yok ses felan, servise götürmeden önce sizlere bi danismak istedim. simdiden tesekkürler

:cry:

eski aracımda yaşamıştım bu sıkıntıyı arka sağ cam çalışmıyordu soket çıkmıştı sadece...

corsa c_schweiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkürler arkadaslar, gündüz gözüyle bi kontrol ederim,

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiçmi tepki yok,açma kapama düğmesine bir bas.şayet moto sesigeliyorsa sorun motorun kapartoya bağlandığı yerdedir.benim cam motoru bu şekilde yerinden düşmüştü.hemen motor yandı diye stres yapma

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
servise git elektrik sorunu var

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı arıza bendede oldu krikosunda problem varmış garantiden değişti

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soketleri kontrol et aniden olunca cıkmış yada sigorta falan atmış olabiliyor. benim bile başıma geldi araç 5 aylık (alarm taktırırken servis soketi takmayı unutmuş).. :)

corsa c_schweiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap icin tesekkürler arkadaslar, daha servise götüremedim malum haftasonu,
soketi kontrol ettim bi broblem yok, dügmeye basinca herhangi bi ses yok, araci aldigim yerdeki teknisyen kapinin ic dösemesini sökmeyi beceremedigi icin motora bakamadik (zaman kisitliydi, bide eleman acemi gibiydi)
bakalim servis ne diyecek motor olmasinda , tus takimini degistirmek 60 ytl gibi bi fiyat, birde genel bakim geldi gitti paralar :saplak:

Son düzenleme: