Sonar Angel+Cyclone H1 Xenon Kit???

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sonar marka angel kitim var.Ve daha yeni cyclone h1 8000k xenon kit aldım.Daha takmadım ama daha önce tuningci bi arkadaşa götürdüğümde aracı, xenon ampullerini sığdıramamıştı sonarın içine.

Şimdi de sığmaz diye korkuyorum.Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynılarını haftaya almaya planlıyorum kullanan veya bu konu hakkında bilgisi olan varsa bende sevinirim

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon kitler uymaz ama sadece ampülleri.d2 ampül tipi lazm mercekli olduundan.ballastlar kullanılabilir...

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
persembe gunu aracıma sonar sıyah angellı far aldım aracımın ustunde h1 xenon wardı ztn ( nası taktırdın sormayın baya bı ugrastırdı ) bende olmıyacagından cok korkuyodum önce ampulun genıslıgınden sıgmadı far aha dedık sıctık olmıycak heralde sonra usta o delıgı bıraz genıslettı ve daha sonra cuk dıe oturdu bu arada xenonların modelını ve markasını bılmıyorummmm umarım azda olsa yardımım dokunur ...

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonar angel'a 8.000k mtec sorunsuz cuk olayı gerçekleşti bende..

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H1 leri taktık sonunda.ballastlara yer bulmak baya zor oldu.Şimdi sıra far ayarına geldi.

Ayrıca dikkatimi çeken birşey daha var.Sol mercekten daha fazla ışık çıkıyor gibime geldi.Bir de sol mercekteki renk diğerinden daha beyaz çıkıyor.Sebep ne acaba??

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet banada öyle geliyo..sanki sol daha fazla ışık veriyo gibi..Sanırım far ayarında düzelcektir..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zenonların fiyatları nedir corsaya hangi model uyar 6000k mı 8000k mı daha uygun ne diyorsunuz siz???