sönmeyen iç aydınlatma ve çift kilitleme sorunu

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iç aydınlatma lambalarım sönmüyor ve anahtarı kontağa taktığımda ise farlar açık ses uyarısna benzer tiz bir uyarı sesi çıkıyor.ayrıca çift kilitleme yapmıyor kumandadan ve kapıdan manuel olarak denedim. senkronize yapmayı denedim anahtarı oda olmadı.yardımlarınızı bekliyorum.tuhaf bir elektrik sorunu yaşıyorum:(

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
kapı menteşelerinin ordaki butonları kontrol edin.
kapı kapanınca basılan butonlar.
onlardan birinde sıkıntı var sanırım.

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger istanbulda şiddetli yagmur olduysa aynı sorun dün bende oldu arkadaşım yani pazar günü aracı garaja çek ön taraftadki ışıgın fişini çek arkarında dügmesini kapat birgün garajda kuru yerde dursun kendiliginden geçer benim aynen böyle oldu

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekirrdağ dayım şiddetli bir yağmur sonrasında oldu bunlar ve kapı menteşelerinin oradaki butonları kontrol ettim bir sıkıntı yok gibiydi.bende öyle yaptım tepe lambanın soketini söktüm diğerlerini kapattım neden yağmur sonrasında böyle oldu.ama bu çift kilitlememe sorunu beni sinir ediyor.

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger istanbulda şiddetli yagmur olduysa aynı sorun dün bende oldu arkadaşım yani pazar günü aracı garaja çek ön taraftadki ışıgın fişini çek arkarında dügmesini kapat birgün garajda kuru yerde dursun kendiliginden geçer benim aynen böyle oldu

6. gün ve düzelmedi tüm switch leri kontrol ettim ama bi bozukluk yok

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift kilitlemeyi yapmıyorsa ve kontağı taktığında ses geliyorsa sorun şöför kapısındaki anahtarda. yani kapı içinde küçük butonda kesinlikle. ona baktırın yayı bozulmuş yada pas tuttuğundan kapıyı kapattığınızda birbirinden ayrılması gereken buton içindeki iletken uçlar birbirini bırakmıyordur. herneyse sorununuz şöför kapısındaki butondan kaynaklanıyor...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten butonda kesinlikle birşey yok diyorsanız kendi çözebileceğiniz bişey değildir...

libidox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten butonda kesinlikle birşey yok diyorsanız kendi çözebileceğiniz bişey değildir...

gözle ve elle yaptığım kontrollerde bir bozukluk gözükmüyor servise gidicem galiba.ama sanırım yağmurla bi bağlantısı var yağmur yağdığında kapıyı tam kapatamamışım galiba hızlıca arabadan çıkmıştım çünkü ıslanmayayım diye.tekrar arabaya bindiğimde şoför kısmının tabanında biraz ıslaklık vardı.onunla alakalı bi sorun galiba.

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gözle ve elle yaptığım kontrollerde bir bozukluk gözükmüyor servise gidicem galiba.ama sanırım yağmurla bi bağlantısı var yağmur yağdığında kapıyı tam kapatamamışım galiba hızlıca arabadan çıkmıştım çünkü ıslanmayayım diye.tekrar arabaya bindiğimde şoför kısmının tabanında biraz ıslaklık vardı.onunla alakalı bi sorun galiba.

aslında butonu çıkarıp kurulayıp birde temizleseniz pasını belki düzelir...