Sony z3 alan var mı

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sony z3 kullanan var mı aramızda

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Gereksiz pahalı telefon. Bir iki ay içinde aynı Z2 de olduğu gibi 300-400 tl düşeceğini tahmin ediyorum. Senesi gelmeden 4 jenerasyon telefon üretip, xperia z yi çıktığı fiyatın yarısına satıyor. Amiral gemisi almak istiyorsan, Z2 derim. Hem fiyat düşük hem özellik süper.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HUAWEI ascend mate kullanıyorum. Çok memnunum. Şuanda mate 7 çıktı birkaç aya kadar tr de olacakmış. Fiyatı z3 e göre daha düşük olur diye düşünüyorum. Aynı işlemci, aynı özellikleri daha fazla ödeyerek almayın. HUAWEI telefon konusunda bence çok başarılı. Bir inceleyin derim

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Z3 aldım fakat forumda gezerken baya sıkıntı oluyor uzun bir konu vardı kalıyordu okurken ayrıca mesaj yazarken forumda sayfası klavyenin altında kalıyor cok az bi yer gorunuyor eski telefonumda hicbir sıkıntı olmuyor kasan konu teknik serviste arızalı nedenleri bakımları açılıyor ama asagi cikinca 3 saniye sonra tepki veriyor

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Ben z kullanıyorum. Tapatalk kurulu. Aksama kadar forumda gezerim, hiç takılma kasılma yada geç tepki gibi bir sorun olmuyo. Yazilimsal bi sorun, güncellemeleri kontrol et, eğer Tapatalk yok ise play servisten indirip forumlarda onu kullanabiliriz

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tapatalk kullanıyorum sony arc s te yok bunda oluyor insallah düzeltirler

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarayıcı ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Habit browser yükleyip bide bunla deneyin. Ben habit browser ile giriyorum sıkıntı yok. Sizin telefonun donanımsal özellikleri benim telefondan iyi. Problem sanırım programsal bir sorun. Başka programla denerseniz eminim düzgün çalışacaktır.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HUAWEI ascend mate kullanıyorum. Çok memnunum. Şuanda mate 7 çıktı birkaç aya kadar tr de olacakmış. Fiyatı z3 e göre daha düşük olur diye düşünüyorum. Aynı işlemci, aynı özellikleri daha fazla ödeyerek almayın. HUAWEI telefon konusunda bence çok başarılı. Bir inceleyin derim
huawei'nin allah bin belasını versin.
ascend g610 var vodafone'nin sattığı telefondan.
telefonun şarj ünitesi zayıf. huawei denilen firma müşterisinin arkasında değil.
telefonlar teleservice garantili. 1 aydır teleservice ile kavga halindeyiz. en son ön bürodaki görevliyi biraz silkeledim telefonun anakartını değiştiriyorlar...
huawei'nin yanından geçmeyin aman...

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iphone olmasaydı mutlaka Z3 kullanırdım.