SOS - motor, egzoz destek - SOS

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astramın motoru 1.3 tdci. ben performansını begenmiyorum hem araba da ağır araba. motoru cok ufak geliyo draglarda morarıom ama okadar da kotu deil ben bu araca performan için ne yapabilirim. bide tatmin olabileceğim kadar motor yada egzoz sesi alabilirmiyim? benzinli kadar olmayacağını biliyorum. açık hava filtresi taktım ama gaza basınca kesmiyo uzatıyo. filtre takılıyken arabam dökük gibi hissettim hemen çıkardım. şuan bi egzozum war 1500 devire kadar ses egzozdan gelio sonrasında motorun yalın sesi.. inşallah anlatabilmişimdir. hemen bunu haleltmem lazım cewaplarınızı bekliyorumm:help: :help: :help: :confused: :confused:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelde performans için Mehmet gazihan nickli üyeye başvur,
hemen çiplesin seni ;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egsoz nasıl bişey taktın anlatırmısın?

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belden sonrası için egzoz taktım. yani sondaki katalizör iptal oldu. adana egzozcu şuaip var ondan taktırmıştım resimdeki araba benim araba. egzozların kodları bilmiyorum ama sebringin aynısı. benimki yerli yapım işte:)
http://www.egsozcusuaip.com/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=477
mal bu. umarım soruna yanıt verebilmişimdir

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son sustrucuyu değiştirdin yanii

o haldeses alamaman cok normal;)

katalitiği iptal et düz boru cektir ses artar:)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chip yaptır bence.ses içinse güzel bi son susturucu almak lazım sebring,magnex ya da hks gibi.orta susturucuyu da iptal edersen tmm bnce.bana kalırsa katalizörü iptal etme

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalizörü iptal edersem çirkin bi ses olur ve araba duman atar onu biliyorum. önemli olan egzozu bağırtmak değil hoş, tatmin edici bi ses istiyorum arkadaşlarda duydum ama onlarda benzinli. benzinli gibi olmayacağını biliyorum ama hani biraz yakın olabilir. bide blow off hakkında bilgi werebilirmisiniz? olabilirmi? nedir ne değildir? etkisi nedir? uygunmudur vs.?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalitiği iptal edince hoş bir ses cıkmıyormuymuş
ilginç.......

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astramın motoru 1.3 tdci. ben performansını begenmiyorum hem araba da ağır araba. motoru cok ufak geliyo draglarda morarıom ama okadar da kotu deil ben bu araca performan için ne yapabilirim. bide tatmin olabileceğim kadar motor yada egzoz sesi alabilirmiyim? benzinli kadar olmayacağını biliyorum. açık hava filtresi taktım ama gaza basınca kesmiyo uzatıyo. filtre takılıyken arabam dökük gibi hissettim hemen çıkardım. şuan bi egzozum war 1500 devire kadar ses egzozdan gelio sonrasında motorun yalın sesi.. inşallah anlatabilmişimdir. hemen bunu haleltmem lazım cewaplarınızı bekliyorumm:help: :help: :help: :confused: :confused:

kardeşim bişe sorim sana egzozun çok şık duruo onu belirtim ilk.. bide bişe sorucam bizim arabalar malum dizel bu egzoz arkada bazı açık renk arabalarda kötü renk yapıo siyah duman lekesi bunun nedeni ne bende taktırmak istiorum ama bu sebebden vaz geçiorum her seferinde