Spor amortisör tavsiye

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45ue445.jpg

Arkadaşlar aracimda 5cm yay olduğu için (sanirim benzinli motor yaylarini dizele takmışız) eşim 2 defa amortisörü patlattı. Forumlarda okudugum kadariyla dusuk araclarda spor amortisör kullanmam gerekiyormus. Linkteki amortisör nasıldır? Onlere 1 çift amortisör alacam bari almisken spor olsun diyorum. Tabi soylendigi gibi orjinallerden daha dayanıklı ise... yardimlariniza ihtiyacim var...

http://www.eliftuning.com/Opel-Astra-H-04-09-Arasi-Koni-STRT-Spor-Amortisor-Kiti_61892.html#0

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 18409

Arkadaşlar aracimda 5cm yay olduğu için (sanirim benzinli motor yaylarini dizele takmışız) eşim 2 defa amortisörü patlattı. Forumlarda okudugum kadariyla dusuk araclarda spor amortisör kullanmam gerekiyormus. Linkteki amortisör nasıldır? Onlere 1 çift amortisör alacam bari almisken spor olsun diyorum. Tabi soylendigi gibi orjinallerden daha dayanıklı ise... yardimlariniza ihtiyacim var...

http://www.eliftuning.com/Opel-Astra-H-04-09-Arasi-Koni-STRT-Spor-Amortisor-Kiti_61892.html#0

powershopla görüşün sarı sertlik ayarlı konilerde fiyat konusunda bir miktar indirim mevcut...pazarlığıda sıkı yapın. sarı koniler bu konuda oldukça başarılı diye bilinir...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu alacağınıza direk spor Süspansiyon Astra alsanız daha uygun olur.benim Astra benzinli de süspansiyonlar tamamen sport.araç fabrika çıkış yere basık.yol tutuşu muazzam ama yolda ne var ne yok hissediyorum bu benim Hoşuma gidiyor.bu amasörler patlatmak çok zor ama Patlatırsan cok Pahalı.ben geçenlerde ön düzen yaptırdım,normal amasör takmak için 1-2 Parçanın daha değişmesi Lazım dedi ustam,parçayı almadan evvel uyar mı diye sorun sonra ALIN.