Sport Bulamıyorum Enjoy Plus'a yöneldim, fakat?

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
bir ara enjoy plus yeter diyordum, sonra içimizden arkadaşlar sport konusunda aklımı çelmişti. fakat bir türlü keseme göre sport bulamadım. malum fiyatlar da hala yüksek. bir kaç tane enjoy plus ile konuştum. bir kaç bin lira daha ekonomik oluyor.

fakat enjoy ile enjoy plus arasındaki farkı bulamadım bir türlü.
ayrıca ruhsatlarda enjoy plus olarak mı geçiyor? bir araç satıcısı ruhsatta "enjoy mts" yazıyor gibi bir şey söyledi. alacağım aracın plus veya normal enjoy olduğunu nasıl anlayabilirim?

ve şu konuda fikir verirseniz sevinirim. fiyatlar muhtemelen bayramdan sonra biraz daha aşağı dönebilir. beklemeli miyim acaba? hem sıkıldım beklemekten, hem de araçsız zor oluyor. sport ile enjoy arasındaki fark sportu 1 ay daha bekmeme değer mi acaba?

şimdiden yardım için teşekkürler.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sport çok ayrı bir olay. Bence bekleyin. Ben de bakıyordum sport donanıma lakin çok cazip bir araç bulunca edition aldım.  Edition a 52 isteniyorsa sport 56-57 den aşağı bulunmaz. Ben 46.300 e edition sedan dizel aldım. Eğer size de uygun birsey düşerse beklemeden alın ama sport veya enjoy mu derseniz sport ilk tercihim olur.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport Bulamıyorum Enjoy Plus'a yöneldim, fakat?

Bir sport kullanicisi olarak kesinlikle beklemeye deger diye dusunuyorum.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

bencede sport. ben zaten satıyorum fakat istemeye istemeye. 2. çocuğum oldu ve astranın bagajı  yetmeyecek gibi görünüyor. temiz sport için 55 ve üzeri rakama bulursunuz.

bana fiyat çok yüksek diyenler var fakat enjoy araçlara 50 bin ve üzeri yazanlar var. araç temiz ve hatasız ise her zaman fiyatı yüksektir.

ilan aşağıda,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-emsalsiz-temizlikte-astra-j-1.4-turbo-sport-otomatik-vites-175166083/detay/

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Önemli farkları ben sayıyım. Hiç sonradan takmakla uğraşmıcağınız led gündüz farları, shark anten, cam çıtaları, krom ön alt ızgara, sis çerçeveleri aklıma geldi. takamıcağınız sonradan çift bölgeli klima, sport koltuk+ direksiyon var. tabi jant vs de var fark olarak. Ekstrada var beklemem diyorsanız alın ama beklerim diyorsanız sport çok avantajlı oluyor.

Ayrıca makyajlı ise led var değil ise yok.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Önemli farkları ben sayıyım. Hiç sonradan takmakla uğraşmıcağınız led gündüz farları, shark anten, cam çıtaları, krom ön alt ızgara, sis çerçeveleri aklıma geldi. takamıcağınız sonradan çift bölgeli klima, sport koltuk+ direksiyon var. tabi jant vs de var fark olarak. Ekstrada var beklemem diyorsanız alın ama beklerim diyorsanız sport çok avantajlı oluyor.

Ayrıca makyajlı ise led var değil ise yok.

Berat arkadaş enjoy ile enjoy plus arasındaki farkı göremediğini söylemiş

Anadolu link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,
bir ara enjoy plus yeter diyordum, sonra içimizden arkadaşlar sport konusunda aklımı çelmişti. fakat bir türlü keseme göre sport bulamadım. malum fiyatlar da hala yüksek. bir kaç tane enjoy plus ile konuştum. bir kaç bin lira daha ekonomik oluyor.

fakat enjoy ile enjoy plus arasındaki farkı bulamadım bir türlü.
ayrıca ruhsatlarda enjoy plus olarak mı geçiyor? bir araç satıcısı ruhsatta "enjoy mts" yazıyor gibi bir şey söyledi. alacağım aracın plus veya normal enjoy olduğunu nasıl anlayabilirim?

ve şu konuda fikir verirseniz sevinirim. fiyatlar muhtemelen bayramdan sonra biraz daha aşağı dönebilir. beklemeli miyim acaba? hem sıkıldım beklemekten, hem de araçsız zor oluyor. sport ile enjoy arasındaki fark sportu 1 ay daha bekmeme değer mi acaba?

şimdiden yardım için teşekkürler.

Hayırlısı inşallah kafanıza ve kesenize uygun bir araç bulursunuz

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir abi ilk mesajda altta şu yazı vardı ondan yazdım :)
"sport ile enjoy arasındaki fark sportu 1 ay daha bekmeme değer mi acaba? "

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
bencede sport. ben zaten satıyorum fakat istemeye istemeye. 2. çocuğum oldu ve astranın bagajı   yetmeyecek gibi görünüyor. temiz sport için 55 ve üzeri rakama bulursunuz.

bana fiyat çok yüksek diyenler var fakat enjoy araçlara 50 bin ve üzeri yazanlar var. araç temiz ve hatasız ise her zaman fiyatı yüksektir.

ilan aşağıda,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-emsalsiz-temizlikte-astra-j-1.4-turbo-sport-otomatik-vites-175166083/detay/

sizin aracı forumda daha önce de görmüştüm. gayet güzel ama bu rakamlar limitimin biraz üzerinde. inşallah istediğiniz fiyat olur.

bayramda memlekete gidiş dönüş çilesi olmasa sport için bekleyeceğim.
yanlış ise düzeltir misiniz? normal enjoy'da elektronik park freni yok sanırım. plus'ta var. ve plus'ın cd çaları farklı gibi geldi ilanlarda.

ruhsatta nasıl geçiyor acaba? eğer bu söylediklerim fark değil ise plus'ı ruhsatta nasıl anlayabilirim?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Özdemir abi ilk mesajda altta şu yazı vardı ondan yazdım :)
"sport ile enjoy arasındaki fark sportu 1 ay daha bekmeme değer mi acaba? "

Merhaba Berat kusura bakma bende aynı paragrafın ilk cümlesini gördüm :)