SPORT JANT Yardım lütfen

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Hadi hayirli olsun ֖zdemir :) sen de bize katıldın

ևok sağol Yavuzum bu arada jantları alan eleman senin OPC jantlarından takmış araca, jantları OPC kutusunda aldım  greatt

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SPORT JANT Yardım lütfen

mucahitduran link' Alıntı:
Hayırlı olsun en kısa sürede fotoğraf isteriz :)

Sağol Mücahit ama foto için biraz zaman lazım, önce mevcutları satmam ve Hanım'a çok cüzzi bir fark karşılığı aldım demem gerekiyor yoksa 3 ay trip garanti  005hihih

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zdemir gule gule kullan.
Guzel fiyata kaptin valla. Yengeye gostermeden bi depo ayarla.  011zaa
Sana dedigim taktigi uygula eskileri sattim uste 100 tl verdim  011zaa

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
֖zdemir gule gule kullan.
Guzel fiyata kaptin valla. Yengeye gostermeden bi depo ayarla.  011zaa
Sana dedigim taktigi uygula eskileri sattim uste 100 tl verdim  011zaa

Eyvallah abi, ofis müsait bir kaç çizik var bayramdan sonra önce bi temizlerim sonrada bir başlıkta arkadaş çok güzel anlatmış onarımını yapıp boyarım sonra takarım, tabi bunların hepsini yapmam nerden baksan bir ay :) o arada eğer benim jantları satamazsam senin taktiği uygularım  greatt

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Makyajsiz kasa için makyajsiz sport jant şahane tercih. Ben bulabilsem alırdım kendime sport jant ama bulamamistim. En kısa zamanda fotoları bekliyorum :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Makyajsiz kasa için makyajsiz sport jant şahane tercih. Ben bulabilsem alırdım kendime sport jant ama bulamamistim. En kısa zamanda fotoları bekliyorum :)

Fotoların sanırım baya bi zamanı var :) temizlik boyama ve en önemlisi bizim hatunun keyfinin yerinde olduğu trip yapmayacağı bir zamanda takarım ama öncesindeki işlemleri resimleyip işlemleri bayramdan sonra paylaşabilirim sanırım :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi hayırlı olsun yenge jantın değiştiğini anlarmı hemen onlar bizim kadar arabaya ilgili değillerdir ama kadın yinede sen işini şansa bırakma helede uzun zamandır ertelediğin yengenin istediği bişey varsa işin dahada zorlaşacaktır

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Eyvallah abi, ofis müsait bir kaç çizik var bayramdan sonra önce bi temizlerim sonrada bir başlıkta arkadaş çok güzel anlatmış onarımını yapıp boyarım sonra takarım, tabi bunların hepsini yapmam nerden baksan bir ay :) o arada eğer benim jantları satamazsam senin taktiği uygularım  greatt

bahsettiğiniz arkadaş benim bu arada  :)  jantlar hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. konuda anlattıklarımı uygularsanız sıfır gibi olur. kolay gelsin.

konunun linki :

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10147.0

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
bahsettiğiniz arkadaş benim bu arada  :)  jantlar hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. konuda anlattıklarımı uygularsanız sıfır gibi olur. kolay gelsin.

konunun linki :

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10147.0

Ethem teşekkürler telefondan yazıyorum yaşlılık ismini hatırlayamadım telde çıkıp bakıp geri gelmekte zor olduğu için bu şekilde yazdım kusurabakmamışsındır umarım

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan bozkurt link' Alıntı:
Abi hayırlı olsun yenge jantın değiştiğini anlarmı hemen onlar bizim kadar arabaya ilgili değillerdir ama kadın yinede sen işini şansa bırakma helede uzun zamandır ertelediğin yengenin istediği bişey varsa işin dahada zorlaşacaktır
Sağol Turan bizimki bildiğin bayanlardan değil :) ben dizel kullanıyorum alt devirlerde yüksek tork olduğu için düşük devirde kullanıyorum, Astra yı düşük devirde kullanırsam arabanın karakterini bozuyorum diye atar yapıyor ayrıca kışın kayağa falan gideriz zincirlerin birini ben birini o takar daha hiç ondan önce takamadım :) işin daha komiği dağa çıkarken parayla zincir takan çocuklar önce şaşırıyorlar sonrada benimle makara yapıyorlar daha saymıyayım :)