Sport Still İlk 1 aylık İzlenimler

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2012 1.3 Sport Still Power Red. 25 Nisanda teslim almıştım.Önceki aracımda astra H kasa idi.İlk izlenim olarak aracın eski H kasa ile yakından uzaktan alakası olmadığını söyleyebilirim.Resmen diğer markalara kasa değiştirilecekse böyle değiştirilir dersi vermişler.Aracımla daha 700km yol yaptım.Sürüş rahatlığı gerçekten 10 numara.Motor performansı olarak da benim için öncelik ekonomi olduğu için 1.3 motor seçmiştim.Bir çok forum sitesinde okuduğum gibi aman aman bir performans yok ama bunun yanında yerin dibine sokacak kadar ölü bir motor da değil.Şunu rahatlıkla söyleyebilirim eski 1.6 105 bg. enjoy lpgli aracımdan daha performanslı.0-100 hızlanmasının ve azami hız verilerinin fabrika verilerinde yazıldığı gibi olmadığını da belirtmek isterim.Yakıt olarak 700 km mesafeyi baz alırsak bunun 150 km si Seferihisar İzmir arasında yapıldı gerisi hep Karşıyaka şehir içinde yapıldı.ortalama yakıt 5.8 ort hız.30.1km.Aldığıma pişman edecek herhangibir eksisi yok.Kırmızı renk tercih ederken terddütlerim vardı ama daha önceki bir konuda da belirtmiştim bakanların dönüp tekrar baktığını gördüğümde ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anlamış oldum.Allah herkese kazasız belasız astra ve sevdikleriyle güzel sürüşler nasip etsin. :)

C

cma

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sport Still İlk 1 aylık İzlenimler

hayırlı olsun allah kaza,bela ve araçta sorun vermesin :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

İzlenimleriniz ve paylaşımınız içinde teşekkürler.  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız çok güzel Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

Önemli olan sizin görüşleinizdir bu araçlara ulaşamayan ya da kıskananların attığı çamurlara fazla takılmayın.

C

cma

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Aracınız çok güzel Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.

Önemli olan sizin görüşleinizdir bu araçlara ulaşamayan ya da kıskananların attığı çamurlara fazla takılmayın.

valla araca giren büyüleniyor bence . çamur atan daha olmadı benim araca :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler.Başkalrının sözlerine aldırmıyorum.Kedi ciğer meselesi deyip geçiyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cma link' Alıntı:
valla araca giren büyüleniyor bence . çamur atan daha olmadı benim araca :)

Binince öyle canım, birşey demeseler de gözlerini alamıyor çoğu insan ama araya mesafe (forumlardan vb) girince alamadıklarında ya da akıllarında kaldığından laf atıyorlar geçenlerde gezdiğim forumlarda bunu çok açıkca gördüm.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kazasız belasız olsun. Gönlünüzce binin.

Tolga ya katılıyorum. Geçenlerde arkadaş diyeyim biri yorum yapıyor. İşte golf şöyle iyi böyle üstün şurası şöyle burası böyle. Benim araç meydanda olduğu için kıyaslama oldu. Bunların şurası arızalı tutulmadı zaten yol tutuş golf e yaklaşamaz gibisinden. Dayanamadım sordum aracın ne diye cevap tempra Golf e bindin mi hiç. Yok. Polo ya bindinmi Yok. Astra da tecrüben var mı yine yok. E ozaman hiç bilmediğin sularda hangi mantıkla yüzüyorsun dediğimde suratıma aval aval bakışı herşeyi anlatıyordu. İnsanlar gerçekten kıskandıkları şeyleri kötülüyorlar. ևok az insan beğendiği şey kendi elinde değilse övüyor.

Misal;

Ah 3.28 ah. Hayallerimdesin.  005hihih

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok doğru söylüyorsunuz.Herkes bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor.Bir arkadaşım c4 alacağım diyordu.Astra yı beğenmiyordu.Aracıma bindikten sonra ya ben bunları böyle bilmiyordum dedi.İşte genelde verilen örneklerde olduğu gibi bizim insanlarımız.Araca hiç binmemiş ama kulaktan dolma duyduklarıyla yorum yapabiliyorlar.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Kazasız belasız olsun. Gönlünüzce binin.

Tolga ya katılıyorum. Geçenlerde arkadaş diyeyim biri yorum yapıyor. İşte golf şöyle iyi böyle üstün şurası şöyle burası böyle. Benim araç meydanda olduğu için kıyaslama oldu. Bunların şurası arızalı tutulmadı zaten yol tutuş golf e yaklaşamaz gibisinden. Dayanamadım sordum aracın ne diye cevap tempra Golf e bindin mi hiç. Yok. Polo ya bindinmi Yok. Astra da tecrüben var mı yine yok. E ozaman hiç bilmediğin sularda hangi mantıkla yüzüyorsun dediğimde suratıma aval aval bakışı herşeyi anlatıyordu. İnsanlar gerçekten kıskandıkları şeyleri kötülüyorlar. ևok az insan beğendiği şey kendi elinde değilse övüyor.

Misal;

Ah 3.28 ah. Hayallerimdesin.  005hihih

:D sonuç kısmı iyiydi ama  :D