Su Eksiltme sebebi ne olabilir?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta da önemlidir, hangi ustaya götürüyosunuz? Su kaçacağının ahtapot hortumundan, radyatördeki çatlaklardan, conta yanığıv e silidir kapağı çatlaklarından olduğu durumlar var. Hangi ustaya gidiyosun kardeşim sormasıayıp, ben bugün sanayiye gidicem, istersen usta önerebilirim.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet arabayi kullanıyor bakmıyor(su koyuyor antifriz koymuyor) sonra bela olunca satıyor,
bunda opel markasının ne suçu var? tanidiğim biri 1,5 senede 4 -5 araba değişti, herbiri başına bela oldu şimdide blok çürümüş hemde bunlar mazda rover pego.
dürüsüt insan kalmadı, kalmadığı gibi saf su kulannarak arabanın içine ediyorlar sonra antfriz koyunca suçu ona yüklüyorlar buda ayrı bir konu.antifrizin koruması sırf don olayı değildir.korozyona karşı koruruyor

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
millet arabayi kullanıyor bakmıyor(su koyuyor antifriz koymuyor) sonra bela olunca satıyor,
bunda opel markasının ne suçu var? tanidiğim biri 1,5 senede 4 -5 araba değişti, herbiri başına bela oldu şimdide blok çürümüş hemde bunlar mazda rover pego.
dürüsüt insan kalmadı, kalmadığı gibi saf su kulannarak arabanın içine ediyorlar sonra antfriz koyunca suçu ona yüklüyorlar buda ayrı bir konu.antifrizin koruması sırf don olayı değildir.korozyona karşı koruruyor

thexman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta da önemlidir, hangi ustaya götürüyosunuz? Su kaçacağının ahtapot hortumundan, radyatördeki çatlaklardan, conta yanığıv e silidir kapağı çatlaklarından olduğu durumlar var. Hangi ustaya gidiyosun kardeşim sormasıayıp, ben bugün sanayiye gidicem, istersen usta önerebilirim.

afopele gidiyorum siz nereye gidiyorsunuz?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afopele gidiyorum siz nereye gidiyorsunuz?

AfOpel de 15 sene çalışıp ayrılan bir ustam var ali abi, ona gidiyorum. Kahverengi vectralı Mert'in selamı var dersen yardım eder.
Ali Kiraz Opelci Ali Usta dedinmi bilirler, IVECO bayiinin olduğu adada.

thexman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AfOpel de 15 sene çalışıp ayrılan bir ustam var ali abi, ona gidiyorum. Kahverengi vectralı Mert'in selamı var dersen yardım eder.
Ali Kiraz Opelci Ali Usta dedinmi bilirler, IVECO bayiinin olduğu adada.

valla hocam afopele gittik murat ustaya verdik conta yakmışsın dedi tahmini 500 tl imiş bakalım ctesi yada pazartesi alırsın dedi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

:) abim bir hışımla gittim radyatörü de değiştirdim ve araç bende 5 yıldır hiç su koyamadım bunca zaman bugün gittim altına filan baktık akma filan görünmüyor.... inat ettim ya adam edeceğim ya adam edeğim sadece beş günlük zaman içinde araca yaptırdıklarım...

1. Alt iki tabla değiştirdim

2. Denge kollarının z rotlarını değiştirdim

3.Ön disk ve fren balatalarını değiştirdim

4.radyatör değiştirdim

5. Şanzuman yağını değiştirdim

Şimdi sadece arka kampana ve balatalar kaldı imansızın onu da değiştireceğim bayramdan döneyim.