Su yakan astra g? %35 tasarruf ?

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarp msj attım kardeşim.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişikmiş keşke bize videosunu gösterebilseydin oray bey..

Astina

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanma odasına su ekleme olayını bir abimiz takribi 350 hp civarı olan mx-5 superchargerlı aracına da uyguladı. Hatta yeni turbolanan bir mazda3ede uygulanacak yakın zamanda... performans ve yakıt ekonomisi alabiliyorsunuz. Bende duyduğumda şoke olmuştum :)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vaybee sistem güzelmiş. inşAllah başaılı bir Türk desteği alırda sistem yaygınlaşır. lpg ydi tup tu tanktı patlardı vs vs ugrasmayız.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sistem sayesinden egsozdan atılan yanmamış yakıt olmayacağından koku olayıda ortadan kalkmış olur heralde
bu sistemi dizel araçlara uygulamak mümkün olur mu acaba ????

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hidrojen dedikleri olay tamamen dolandırıcılık arkadaşlar.
Babam 2-3 sene evvel bunu yapmıştı yakıt tasarrufu için kullanılan bir sistemmiş. gelin görün ki ne sistem. Yakıt tasarrufu için birçok yalancı,3kağıtçı şirketler cıkıyor ortaya. ben tam bilmiyorum olayı nasıl yapıldıgını zaten önceden yapılmıştı ama babam bizzat büyük bir para vererek Vectra 2,0 arabamıza taktırdı. Arabanın fazla basması diye bir olay yok sadece yakıt tasarufu içinmiş. Ama hiçbir faydası olmadı babamda cıkarıp atmıştı..
BİLGİLERİNİZE. Böyle şeylerede inanmayın derim, taktırcaksanız tabiki sizin fikriniz saygı duyarım..

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hidrojen dedikleri olay tamamen dolandırıcılık arkadaşlar.
Babam 2-3 sene evvel bunu yapmıştı yakıt tasarrufu için kullanılan bir sistemmiş. gelin görün ki ne sistem. Yakıt tasarrufu için birçok yalancı,3kağıtçı şirketler cıkıyor ortaya. ben tam bilmiyorum olayı nasıl yapıldıgını zaten önceden yapılmıştı ama babam bizzat büyük bir para vererek Vectra 2,0 arabamıza taktırdı. Arabanın fazla basması diye bir olay yok sadece yakıt tasarufu içinmiş. Ama hiçbir faydası olmadı babamda cıkarıp atmıştı..
BİLGİLERİNİZE. Böyle şeylerede inanmayın derim, taktırcaksanız tabiki sizin fikriniz saygı duyarım..

gel deneyelim kardeşim :) baban kime taktırdı? bu sistemin tse, tüv, iso 9003, vs vs bütün belgeleri benim arkadaşın adına başkası taktıysa çakma bi mazlemedir.

çok iddalıysan deneriz buyur gel beni bulman çok kolay.. ;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kanka boyle bırsey yapmıssın bana nıye demedım bunun malıyetı ne :D