Süper Final Sonunda Kim Şampiyon Olur ?

Şampiyon Kim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakthy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 mactir fener her zamanki sansini gosteriyor kadikoyde bu kadar kolay kurtulamaz sans her zaman yaninda olmaz derim. Besiktas fenere yatar trabzon olumune oynar. Sike var ise kume dusurme cezasi bir an once uygulanir umarim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 mactir fener her zamanki sansini gosteriyor kadikoyde bu kadar kolay kurtulamaz sans her zaman yaninda olmaz derim. Besiktas fenere yatar trabzon olumune oynar. Sike var ise kume dusurme cezasi bir an once uygulanir umarim

Beşiktaş Fenere yatar, Trabzon ölümüne oynar. Demek kadar saçma ve saygısız bir ifade duymadım. Umarım bu ifadeler için özür dilemek inceliğini gösterirsin.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde şu var uefa adı şikeye karışan takımları avrupa ligine almasa ne olacak örnek fenere hayır kardeşim senin devam eden şike davan var ben seni alamam derse ne olacak malum dava daha bitmedi fenerde avrupaya alındı avrupa ligi yarıdayken mahkeme karar verdi fenerin puanı silindi türkiyedeki şampiyonluğu iptal edildi uefada avrupa ligindenmi cıkaracak ben orasınıda hiç anlamadım umarım hiç bir takım zarar görmezz

Abi Milan ve Juve'nin şikeleri netleşmesine rağmen o sene düşürülmediler ş.liginden.Yani devam eden bir şike davan var diye seni alamıyoruz diyemezler çünkü hakları yok.Örnekleri de var. Diyelim ki çeyrek finale kaldı takım şike davası açıklandı ve karar onandı; o zaman da bu sene için değil seneye bu cezayı uyguluyorlar. Bir kez aksi örneğini duydum ben,şike davası devam ederken takımı euroligden çektirdiler suçsuzluğu kanıtlanınca takımın maddi tazminat ödediler.Takım ismini hatırlamıyorum.Karışık olmadı umarım. =)

Sana göre komplo bana göre gercek. 34 maç sonunda hiç derbi kaybetmeyerek en yakın takipçisine 9 puan fark atarak lider olmus bir takım şampiyon olamıyorsa ................ boşluğu sizler doldurabilirsiniz...
Ezik tabiri Türkiyede bir takıma ve taraftarına itaf edilmiştir bunuda yazmama gerek yok bilen biliyor.
Herkese Hayırlı Günler.

Ezik tabirini hiç tasdik etmiyorum şahsım adına.Diğer arkadaşın söyledğini de yalnız aradaki fark o size söyledi siz tüm camiaya. :(Size yakıştıramadım ben.! Kendinize bu gibi tabirleri yakıştırıyorsanız hay hay...

Sadece 2011-2012 sezonuna mahsus tek seferlik böyle bir karar alındıysa şaibelerin sonu gelmez :(:(:(.

Bu sene de takımlardan onay alınarak aynı uygulama devam edeceklerini açıkladı federasyon.Yani seneye de aynı uygulama devam ediyor. =)

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Ezik tabirini hiç tasdik etmiyorum şahsım adına.Diğer arkadaşın söyledğini de yalnız aradaki fark o size söyledi siz tüm camiaya. :(Size yakıştıramadım ben.! Kendinize bu gibi tabirleri yakıştırıyorsanız hay hay...

Tasdik etmiyorsan kimseye itaf etme,iğneyi kendine cuvaldızı baskasına batır :cool:
Yazdıklarımdan buraya takıldıysan sana başka diyecegim yok meydan senin ;)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bugun alınan bir karara göre twitter'de okudum seneye evet playoff olmayacakmış. =)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasdik etmiyorsan kimseye itaf etme,iğneyi kendine cuvaldızı baskasına batır :cool:
Yazdıklarımdan buraya takıldıysan sana başka diyecegim yok meydan senin ;)

Kime itaf etmişim ben bir bak bakayım.Varsa bir tane mesajım o şekilde forumdan hemen sildireceğim üyeliğimi? Yoksa da sen lafını yersin?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yine beceremediniz futbol konusunda yazmayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...