sürüş 1 sürüş 2 hakkında

001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 hafta önce almış olduğum yeni opel astra sedan 1.6 edition modeli arabamda gösterge panelindeki sürüş 1 ve sürüş 2 hakkında bilgi edinmek istiyorum teşekkürler

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sürüş 1 sürüş 2 hakkında

001 link' Alıntı:
1 hafta önce almış olduğum yeni opel astra sedan 1.6 edition modeli arabamda gösterge panelindeki sürüş 1 ve sürüş 2 hakkında bilgi edinmek istiyorum teşekkürler

ikiside kilometre ölçümü için.başka bir esprisi yok. örneğin ben sürüş 1'i depoyu fullediğimde sürüş 2'yi ise ya bir yerden bir yere mesafe ölçmede ya da şehir içinde kaç km gitmiş onu bilmek için sıfırlıyorum.yani ikisi de bildiğiniz km sayacı. siz sıfırlamazsanız her 2000 km de bir kendi sıfırlanır

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ikiside kilometre ölçümü için.başka bir esprisi yok. örneğin ben sürüş 1'i depoyu fullediğimde sürüş 2'yi ise ya bir yerden bir yere mesafe ölçmede ya da şehir içinde kaç km gitmiş onu bilmek için sıfırlıyorum.yani ikisi de bildiğiniz km sayacı. siz sıfırlamazsanız her 2000 km de bir kendi sıfırlanır
045thumbsup 045thumbsup

001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani fiziken hiçbir etksi yok bilgi amaçlı teşşekkürler

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

001 link' Alıntı:
yani fiziken hiçbir etksi yok bilgi amaçlı teşşekkürler
arkadaşım opelsızasla aılesın  welllcommee bartının merkezınde mı ıkamet edıyorsun bartında ne işle meşgulsün belkı tanıdık cıkarız

001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evt bartında ikamet ediyorum hafta içi ankara da çalışıyorum hafta sonu bartındayım siz nerden

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

001 link' Alıntı:
evt bartında ikamet ediyorum hafta içi ankara da çalışıyorum hafta sonu bartındayım siz nerden
bende adapazarından eşimin teyzelerı var kurucaşilede oğretmen arkadaşım var orda ısmı fatıh pala ondan once ıstıkbal fırmasında çalışıyordum ordakı ozkanlar bayısıne kamyonla urun getırıyordum amasrada da vardı ıstıkbal bayışı ma kapandı ayrıyeten amasraya da bayılıyorum cok güzel yer kurucaşiledekı ıstıkbal bayısınde gıtmışlığım var onlardan devamlı acı bal alırıdm

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:

bravoo

001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istikbal mobilyada kuzenim çalışıyor ümit özkanlar mobilya tanıştığımıza memnun oldum

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

001 link' Alıntı:
istikbal mobilyada kuzenim çalışıyor ümit özkanlar mobilya tanıştığımıza memnun oldum
caycuma ıle bartın arasındaki yol durumu nasıl suan en son ıyıdı ama cok cabuk bozulan bır yoldur orası suan durumu nasıl cok cukur  yama fılan varmı