Talihsizliğin bu kadarı !!!

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun aynen dediğin gibi birşeyin üzerine çok düşmeyeceksin sakınan göze çöp batıyor.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun , idealtepede cadde üstünde yol ayrımı var maltepe trafiğin oraya vermişler yolu , cadde üstündeki yıkamacıdamıydınız?

çok saolun arkadaşlar dediğiniz gibi çok entresan bir kaza oldu ama cana gelceğe mala gelsin artık napalım oldu geçti gitti.ewt idealtepe yol arımın da oldu köprü çalışmasının orda.şimdi telafisini yapmaya çalışıyoruz.firma sahipleri yanımızda konuşuyoruz anlaşıyoruz.hepinizden Allah razı olsun sölediğiniz yazdığınız iyi dilekleriniz için.....

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun Sikma Canini

çevik 80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gardaş çok geçmiş olsun.Sen de benim gibi titizsin erdem.Ben de arabayı yalar içerdim.Sonra aynı gün bir brodway yapıştırdı vectrama arkadan.Adamın ehliyeti yoktu yapıştım yakasına aldım masrafı hemen.Atalar boşuna dememiş:Sakınılan göze çöp batar.Ayrıca etraftaki kem gözlere dikkat.Boşver her zaman temiz tutma arabayı.Bırak kirli de bin arabaya.Büyük geçmiş olsun.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok geçmiş olsun...Gerçekten çok üzüldüüm...Allah beterinden saklıasın inşallah....

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok sağolun...bütün işlerimi hallettim şükür olsun.adamlarla anlaştık kocaman firmanın müdürü geldi yanımıza konuştuk anlaştık.firmanın kasko şirketi bütün hasarımızı karşılıyor.arbalar değer kaybedicek tabi boyancağından dolayı.aradaki farkıda nakit olarak ödicekler.aracım piyasa değeri temizlik bakıından 32-33 milyar binicisine olan fiyatı şimdi arka kısmı boyancağaından dolayı piyasa değerini 25 milyar olarak belirledik ve aradaki 6-7 milyarlık kaybı firma nakit olarak yarın öbürgün kısaca en kısa zaman da nakit olarak vericekler.yapım aşamasında resimlerini eklerim aracın ne kadrlık bir hasar olduğunu daha iyi anlarsınız.Allah kimseye böle bişi yaşatmasın ne kaza nede buna benzer olaylar başkada bir şey dieyemiyorum doğrusu.Saolsun firma sahipleri iyi çıktı mağdur etmediler bizi.bütün hasarları pasta cila boya korumasına kadar karşılıyolar.evraklarım da tamamladım bütün ifadeleri raporlar elimde bir iki saat sonra bırakıcam aracımı servise işte ustlarım iyi güveniyorum onlara orjinalden farksız yapıcaklardır.hepinize çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için Allah razı olsun...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla çok geçmiş olsun. akla gelmiyen başa geliyor işte.