Tamİr takimi

murat aysu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SLM ARKADAŞLAR bayağı araştırdım fakat hiçbir yerde bulamadım opel vectra B oturak tamir takımnı . oturak kızağı için bilya yatağı ve bilyası lazım herkes gülüyo böyle bişi olurmu? diyorlar...TEK ŞANSIN var hurdacıdan çıkma koltuk al diyorlar şoför oturağı alt kızakları lağzım sadec birinde bilya yatağı ve bilya var LÜTFEN YARDIM LÜTFEN

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri'deymişsin hocam. Gerçekten bu tip koltuk tamir bakım işlerini yapan firma çok az Kayseri'de. Yani ilgilenmiyorlar bile diyebilirim.
Aracın eski olmasına bağlı olarak koltukların kızaklarının ömrü bitiyor resmen.
Bende bir Vectra B'ye binmiştim, gram hareket etmiyordu koltuklar artık resmen aracın sabit parçası olmuş :D

Eğer tamir yeri bulamassan bende sana ünlü TAMPONCU ALİ USTA'nın yolunu tutmanı öneririm :)

http://www.tamponcualiusta.com/

murat aysu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TŞKLER. TAMPONCU ALİ USTANIN ORDAN BİR OTURAĞA BAKTIM inanın sokak ortasın da bulsan bile OPELİN bagjına bile almazsın fakat adamlar ........AİRBELİ koltuğa 200...eirbeğlsiz olanada 150 lira istediler..BEN KENDİM YAPACAM fotoğralarınıda eklerim gerekli bilğiyi eski KURTLARDAN ÖĞRENDİM BU İŞ YAPILABİLİYOR.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda herseyı bulursun sadece arattır ben kendım sokmustum koltukları fılan kızaklara yag surup bakımlarını yapmıstım yaza hayırlısı ıle havalar ıyıce ısınınca yalıtım ve dosemelerın yıkanması ıle ılgılencem

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlk defa böyle bir sorun ile karşılaştım, koltuk kızaklarını ömürlük diye bilirdim :( . Başka araçların kızaklarından faydalanma imkanı yok mu?

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk defa böyle bir sorun ile karşılaştım, koltuk kızaklarını ömürlük diye bilirdim :( . Başka araçların kızaklarından faydalanma imkanı yok mu?

Savaş abi babamda Toros var, zorlukla hareket ediyor.
Bir abi de Şahin var, onunki hiç hareket etmiyor.

Eski model araçlarda en büyük sorunlardan biri. Hatta geçen broadway ilanı vardı internette, adam sanki ekstra donanım yazar gibi demişki, koltuk kızakları hareket ediyor :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.............adam sanki ekstra donanım yazar gibi demişki, koltuk kızakları hareket ediyor :D

İyi ki bu durumu opsiyonel olarak değerlendirmemiş :maden:

Ben bir zamanlar Murat 124 almıştım, onun döşemelerini VW ile değiştirmişlerdi, döşemeler çok rahattı hatta kızaklar ses falan da yapmıyordu ama döşemeler ileri geri hareket etmiyorlardı :sopa:. Elinden iş gelen bir tanıdığımız Anadol'a komple Ford döşemesi taktı, döşemeler her fonksiyonunu yerine getiriyordu.

murat aysu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SAVAŞ abi burda sitede nasıl bulurum kızağı veya rulman yatağını
KOCA KURTLAR bana işin bazı püf noktalarını söyledi bu pazar yapacam inş. olur olmazsada yardım için tekrar sizle paylaşımlar beklerim. ilğinize teşkler.