Tampon boyama

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım önden aldığı darbe yüzünden daha önce tampon yan sanayi takılarak değiştirilmiş.Zaten yan sanayi olmasından dolayı çok çirkin bi görüntü oluşturuyordu yanları otormuyor sarkık duruyodu .Birde kışın kaldırımdaki kar birikintisine yanaştırmıştım gece don olmasından dolayı kaldırımla bütünleşen tampon aracı geri çektiğimde bi yarısı orda kalmış bende vidayla idarelik tutturmuştum.Bugun gidip hurdacıdan çıkma orginal tampon aldım adamlar lipini felan herşeyini ayarlayıp taktılar sadece tamponun muhtelif yerleri boyanmadan önce hafif macunlanacak kırık felan yok.Sadece sensör delikleri vardı onları kapattırdım.Tamponda şu arkadaşlar

9033.jpg

9076.jpg

Arkadaşlar sorum şu üzerindeki siyah kısımda sürtünme ve hafif darbeler var burası boyatılırmı acaba? bide kapı çıtalarındada sürtünmeler var diyorumki hepsini boyatayım arka tamponunda dahil siyah yerlerini nasıl olur sizce aracın rengine değilde siyah olmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım ?

GiantMouse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göcük yada sürtme olan yerlere macun çektir komple sıyah yapma bence cok bogar arabayı genede bnm düşüncem

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam komple siyah değil tamponu aracın rengine boyatacam fakat bu üst taraftaki siyah zemini ve kapıdaki çıtaları siyah yapmak istiyorum

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9775.jpg