tampondaki stoplar

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet simetri adına yapılmış ve boş duruyor...
Ben arka sisi yaktığım zaman çoğu kişi diğeri patlamış sanıyor :)

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğeri kedigözü sanırım dimi?
tek olması mantıklı da diğeri de bir işe yarasaymış keşke :D boş boş duruyor garibim

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın arka tamponunda köşelere doğru iki adet kırmızı stop lambası var

bunlar ne zaman yanıyor? frene basıncamı? yoksa?

2001 corsa C

birsey sormak istiyorum :

ornegin sisli havada arac kullanmak zorundasin o zaman ne yapiyorsunuz ?

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorunuzla ne demek istediğinizi ben anlayamadım?
onkyo nickli üye oraların sis lambası olduğunu bilmiyormuş onu sordu.

haklisiniz ama sisli havalarda sis lambasini yakmak zorundayiz demek istedim...eger benim bi arabam olacaksa , arabayi calistirmadan once nerden sinyal verilir nerden farlar acilir kapanir nerden sis lambalari acilir bunlara bakarim..(ve arabanin isiklarinin tumunu her 2 gune bir kontrol ederim)
eger bunu bilmeden trafige cikan varsa helal olsun diyorum...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklisiniz ama sisli havalarda sis lambasini yakmak zorundayiz demek istedim...eger benim bi arabam olacaksa , arabayi calistirmadan once nerden sinyal verilir nerden farlar acilir kapanir nerden sis lambalari acilir bunlara bakarim..(ve arabanin isiklarinin tumunu her 2 gune bir kontrol ederim)

Tabi doğrusu sizin dediğiniz gibi.. Binilen arabanın iyi bilinmesi lazım.. Ama bu tarz şeyler biraz daha detaya kaçtığı için çoğu kişi farketmiyor bile..

onkyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
mustafakibaroglu.wordpress.com

corsayı yeni aldım bilmediğimizi soruyoruz

açıkçası ben o arka tampondaki stopları fren albası sandım! ve ilk defa arka sis labası diye birşey duydum onuda bilmiyorduk soruduk öğrendik

ben sis önde olur sanıyordum, sis farı düğmesini sis farı takıldığında işe yarayacak diye biliyordum ama öyle değilmiş, o düğme ayrıymış şu an aktif olan arka sislermiş!

imzanızdaki arabanın ruhsatı sizin üzerinize kayırlıysa zaten benim gibi ilk arabanız değildir..