Tamponun boyası kalktı..

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar herkese.. Sizlere bir sorum olacak. Geçen yıl mayıs ayı gibi arabanın tamponuna evin önünde vurmuşlardı. Bunun için kaskoya başvurduk onlarda mini onarım paketi olduğunu, auto king ile anlaşmalı olduklarını söyleyip oraya yönlendirdiler. Auto king'e gittik tampon boyandı. Geçen gün farkettim plakanın sağ tarafında boya iki parmak kalkmış dokunsam dökülecek. Ben auto king'e gitsem bunu söylesem onlar yardımcı olabilir mi? Boya işleminin bir süre garantisi varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tampona astarsız atılan boyaya garanti vermeyebilirler. Ama yine de sormanızda fayda var.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya işlemi tamamen onlara ait. Onlar yaptıktan sonrada tampona ekstra boya rötüş vs. tarzı şeyler yapılmadı. Olmassa gidicem bugün yarın ama bakalım ne diyecekler.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya dediğiniz sanırım astarı kalkmış tamponun , ne olursa olsun yardımcı olucaklardır... Auto King 'in müşteri memnuniyeti iyidir. Zamanında bende arka tamponumu boyatmıştım.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptirali bir yil olmus cok kisa bir zamanda boyada sorun olmus tabiki hatalarini telafi edecekler.git göster yaparlar.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arkadaşımın arabayı almak için bu tarz işlemler yapan Bursa Pırıltı otoya gittim. Ordakilere gösterdim onlarda bu normal bir boya atması değil bi temas var oraya tamponu esnettiği için boya kalkmış dediler. Bakalım önümüzdeki hafta Auto Kingtekiler ne diyecek?