Taş çarpması sonucu boya kalkması

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankara mersin yolunu kullanırken. yol bakım çalışmasından dolayı çakıllı insan olmayan bir gerizekalının o yolda aşırı sürat yapması sonucu aracın ön şofor direğine taş çarptı ve aracın astarını dahi kaldırmış misket büyüklüğünde. ezik yok fakat altındaki beyaz astarı dahi kaldırmış sanırım çünkü metal rengi gözüyükor. Bugun f1 in pasta cilasını aldım bir nebze giderir mi diye ama sonuçö olumsuz. Sizce ne yapayım? düşüncem önce fırça ile rutus ustune pasta cila sonrada wax uygulamak. Bu işlerden pek anlamam, bu işlemleri uygulamayı düşünüyorum. Tabi daha iyi bir yolu varsa görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Taş çarpması sonucu boya kalkması

aynı sorun bendede oldu malesef araba delık desık oldu uzun yolda yol yapımından

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arife günü ben de aynı yoldan taşucu'na gideceğim. o yolda hep çalışma var zaten, mümkün olduğunca diğer araçlardan uzak duruyorum ama karşıdan gelenlere yapacak bir şey yok tabi. sizin aracınızda boya tamamen kalkmışsa kendiniz uğraşmayın derim ya servise yada autoking vs gibi bir yere yaptırın.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araclarin boyalari cok dandik benim aracta 3-4 yerde var uzun yolda tasli yolla karsilasmamama ragmen bayiyi tanimasam aracin sonradan boyandigini dusunmeye baslicam nerdeyse zaten opel su araci iyi bir debriyaj fren ve su alma problemleri olmadan cikarsaydi suan golf focus la karsilastirma bile yapilmazdi bence yine yapilmaz ama en azindan vw yanlisi dergilerin bile sesini keserdi

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de taş izi var arkadaşlar bagaj kapağında boya kalkmış alttaki gri renk gözüküyor nokta kadar. aracım beyaz renk rötüş yaptırsam çok belli olur mu

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracın ön tampon ve motor kaputunun hemen alt kısmı delik deşik oldu hep boya kalkması nedeni ile, beyaz noktalar oluştu çirkin bir görüntü.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok ufaksa size galerici taktiği söylüyorum. gözünüze batmaması adına oje sürün. oje kuruduğu zaman öyle oto yıkamada bile çıkmıyor. bilginize.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun , bence servise gösterin fakat servis bu küçük işlem için büyük maliyet isteyebilir bunu da unutmayın

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bedndede var ön sağ kapıda cd kalemleri var siyah hani cd ye yazınca çıkmıyo eski arabam siyahtı ben onla rutuş yapıyodum çıkmıyo ama o çukurluğu belli oluyo onu kullanabilirisiniz en azında paslanmaz