tasit.com

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün bir tanıdığımın arabasının satımı için sahibinden.com da tanıdığıma ait bir üyelik açıp arabasını ilana verdim, telefon, adres ve mail bilgilerini de onun bilgilerini vermiştim.

Bugün beni aradı ve tasit.com diye bir yerden cep telefonuna mesaj geldiğini, arabanızı hala satamadınız mı ? hemen satmak istiyorsanız ....... şifre ile tasit.com da arabanızı ücretsiz yayınlayalım şeklinde bir bilgilendirme mesajı gönderdiklerini, bu şifreyi tasit.com a girmeleri halinde orada ilanın ücretsiz yayınlanacağını söyledi, bende tasit.com a girdim ve bu şifreyi girdim, şifreyi girip maile gelen linki onayladığmda sahibinden.com a verdiğim ilanın aynısının anında tasit.com da da yayınlandığını gördüm ve çok şaşırdım.

Anladığım kadarıyla bu site de sahibinden.com ile çözüm ortaklığı şeklinde çalışıyor, satıcılar için ilan iki ayrı yerde yayınlanacağından daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Arabasını satmak isteyen bizler için faydalı olabileceği düşüncesiyle sizlerle paylaşıyorum.....:cool::bir:

arabanın sahibinden.com ilanı;

tasit.com daki ilanı;

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çözüm ortağı değil de bot ile sahibinden.com içeriğini okuyup, onay aldıktan sonra kendi sitesinde otomatik yayınlıyor.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel ve faydalı birşey ancak sahibinden.com yetkilileri bu site sahiplerine karşı dava açmazlarmı ?

Siz o siteye verilen şifreyle girdiğinizde kullanıcı sözleşmesi gibi bişey onaylattılar mı?

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz o siteye verilen şifreyle girdiğinizde kullanıcı sözleşmesi gibi bişey onaylattılar mı?

Onaylamış olduğum ilandaki bilgilerin ve resimlerin güncel, doğru ve tarafıma ait olduğunu, ilanın yayınlanması konusunda tasit.com' u yetkili kıldığımı ve ilanın içeriğinden bizzat sorumlu olduğumu kabul ediyorum.
Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediyorum *

Şeklinde bir onay var bunu onayladım , yoksa yayınlanmaz.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onaylamış olduğum ilandaki bilgilerin ve resimlerin güncel, doğru ve tarafıma ait olduğunu, ilanın yayınlanması konusunda tasit.com' u yetkili kıldığımı ve ilanın içeriğinden bizzat sorumlu olduğumu kabul ediyorum.
Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediyorum *

Şeklinde bir onay var bunu onayladım , yoksa yayınlanmaz.

Şu durumda sahibinden karışamaz, kendi rızanızla bilgilerinizi diğer siteye vermişsiniz. Bu bilgilerin kendi sitelerinden alındığını ispatlayabileceklerini sanmıyorum.Sadece sitelerindeki verileri, fotoları almalarını sağlayan bir açık varsa, bunu engellemek için kendi yazılımlarını değiştirebilirler.

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım ordulu arkadaşınız Mucip Abi