Tatil için otel önerisi

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz aylarında Marmaris,Fethiye ve Antalya bölgesinde ailemle tatil yapmak istiyorum.Temiz,kaliteli,deniz kenarında,makul fiyata,herşey dahil otel,motel vb.önerisi olan arkadaşım var mı?:kop:

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer orange country lara titanic ya da belek adam eve otel vallaha kesinlike gidilecek oteller

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yıl otellerin doluluk oranları pek iç açıcı değil. Büyük bir değişiklik olmazsa okulların tatile girmesi ile beraber kampanya yapmaları lazım ki şu anda hala sezonu aç(a)mamış oteller var. Bazı otelciler mayıs-eylül çalışmayı düşünüyor bu yıl için (Tur rezervasyonları kötü)

Yerliye kampanya başlaması lazım yani ister istemez. Tatil sitelerini takip edin umulmadık fiyatlara güzel oteller denk gelecektir.

not:
Turizmci değil inşaatcıyım :)

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fethiye için birşey diyemem ama Marmaris ve Antalya yı kesinlikle önermiyorum. Hele ailen ile gideceksen Marmarisi hiç önermiyorum. Marmaris'e yakın Datça var. Aile için dörtdötlük bir yer. Fiyatları da daha iyi. Ama Ege en güzeli Çeşme, Alaçatı, Foça, Ayvalık daha çokta sayabilirim. Fiyatları akdenize göre daha iyi ve o kadar sıcak ve nemli değil. Tabii bu tamamen zevk meselesi. Sen dersen ben gideceğim bir otel hiç çıkmayacağım o zaman başka tabii

Ahmet Altınçubuk

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
drita hotel 4* 0505 212 76 08 aratatil yapacaksanız arayın konuşalım. herşey dahil 65 liradan haziran 20 ye kadar.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fethiye-ölüdeniz otel meri tek geçerim ölüdenizin içindeki tek otel ve çok güzel.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fethiye yi düşünürsen yardımcı olurum.Odaların içinde cocuk odasıda mevcuttur.Denize cok yakın.Günlüğü sezon baslarında 50 milyon fln olması lazım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kusadası ayma otel ladies beach

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen ekim ayında balayında antalya titanic hotele gitmiştim. Memnun kaldığımı söyleyebilirim