Tavan Folyo?

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Tavan folyo muayeneden geçer mi?
Acil.....

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun olacağını sanmıyorum, zaten filmli camlar muayeneden geçiyor, sadece polis söktürüyor, Tüv'de de böyle yazıyor zaten.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
boşver onunda modası geçti.. ;)

Ben tavan folyonun araca çok yakıştığı kanatindeyim.. Babamı ikna ettirmeye çalışıyordum yok yakışmaz diyordu dün balkonda otururken bizim arabanın aynısından geçmiş tavanı karbon folyoymuş hayran kaldı uygun bir yer bulursak yaptırıcaz..

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğin kadarıyla arabanın belli bi yüzdesinin rengi farklıysa ruhsata işletmek gerekiyo onun dışında tüvün sorun yaratcağını sanmıyorum yaratırsada çift renk işletirsin arabaya daha iyi olur hem poliste bişey diyemez.Ben GSİ a 50 tl ye çektirdim.Karbon felan istiyosan değişir galiba ama düz siyah benimki.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
bildiğin kadarıyla arabanın belli bi yüzdesinin rengi farklıysa ruhsata işletmek gerekiyo onun dışında tüvün sorun yaratcağını sanmıyorum yaratırsada çift renk işletirsin arabaya daha iyi olur hem poliste bişey diyemez.Ben GSİ a 50 tl ye çektirdim.Karbon felan istiyosan değişir galiba ama düz siyah benimki.

Bunu öğrendiğim iyi oldu adama mesaj atim bakalım ne diyecek..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın rengi değiştiği yada iki renkli oldugu için ruhsata işletmen gerekir, dolayısı ile muayeneden geçemezsin

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Arkadaşlar adama mesaj attım çift ren olduğu yüzünden ruhsata işletmemiz gerekiyormu diye adam sadece tavan ise ruhsata işletmeye gerek yok dedi..

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi belli bir yüzdesinin rengi farklı olunca yada reklam felan olunca işletiliyo ruhsata mercedes c180 lerin audi a3 lerin orjinalden cam tavan ama siyah duruyo tabi komple onların ruhsatında da sadece tek renk yazıyo herhangi bir sıkıntı olmuyo.Bide şu cam filmine çare bulsak süper olcak.