Tavsiye Cam Suyu

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hava sıcaklıkları baya düşmeye başladı... Basit bir konu gibi gözükse de sabahları -10 ve üzeri sıcaklıklarda daha doğrusu soğukluklarda(!) her sabah araç kullanan biri olarak bu konunun önem arz ettiğini düşünüyorum..
Kullanıp memnun kaldığınız antifirizli cam suyu tavsiyeniz varsa burdan paylaşabilir misiniz?
Daha önce -22c yazan bir cam suyu kullanmıştım koçtaş'tan alıp sanırım autokit marka idi, ama donmuştu haznede, hatta bagajdaki şişesi de donmuştu :D... daha üst derecelerde hangi cam suyu alınabilir sizce?

Ben bu ikisini buldum:
Z tech -40 dayanıklı antifirizli konsantre cam suyu 5kg 12751 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
ve
Nigrin Nanotec -60 Derece Antifrizli Cam suyu 1 Lt Dekra Onaylı 73942 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
ben bauhousdan 2011 yılında 5 litre almıştım hala bitiremedim hiç donamada yapmadı

astrateknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim piyasada gördüğüm en kalitelisi Shell marka olan, denerseniz mutlaka hak vereceksiniz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Buna benzer ürünleri bitmeden mutlaka alırım. Özellikle bazı marketlerde kampanya kapsamında getirdiklerinde kaçırmıyorum en az -30 kadar dayanan ürünler yaz kış kullandığım içinde sorun olmuyor şu anda evde 10 litre bu ürünlerden var :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hava sıcaklıkları baya düşmeye başladı... Basit bir konu gibi gözükse de sabahları -10 ve üzeri sıcaklıklarda daha doğrusu soğukluklarda(!) her sabah araç kullanan biri olarak bu konunun önem arz ettiğini düşünüyorum..
Kullanıp memnun kaldığınız antifirizli cam suyu tavsiyeniz varsa burdan paylaşabilir misiniz?
Daha önce -22c yazan bir cam suyu kullanmıştım koçtaş'tan alıp sanırım autokit marka idi, ama donmuştu haznede, hatta bagajdaki şişesi de donmuştu :D... daha üst derecelerde hangi cam suyu alınabilir sizce?

Ben bu ikisini buldum:
Z tech -40 dayanıklı antifirizli konsantre cam suyu 5kg 12751 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
ve
Nigrin Nanotec -60 Derece Antifrizli Cam suyu 1 Lt Dekra Onaylı 73942 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com
Deniz Aklımda kalmıştı o sen idin değilmi cam suyu donana ve cam suyu pompası bozulan? geçen sene idi galiba bir arkadaşın başından geçmişti bagajda ki antifriz cam suyu bile donmuştu :)
ağzı yanan yoğrudu üfleyerek yer misali,sen nigrin veya sonax al dandik markaları bırak

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
benim piyasada gördüğüm en kalitelisi Shell marka olan, denerseniz mutlaka hak vereceksiniz.

kesinlikle katılıyorum. ben bolu'da sabah -24 gördüğüm günler oldu arabanın içinde. geçen seneye kadar shell cam suyu kullandım bi kere bile donmadı. geçen sene ucuz diye tekzenden aldım. hem camı çok lekeli yaptı, hemde dondu. shell sadece kokulu. bazı insanları rahatsız edebilir. ama şiddetle tavsiye ederim. bende yarın shell alacağım

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir camsil doldurursanız içindeki kimyasallar ndeniyle oda donmaz. askerlik sırasında kullandığım makam aracını kışın hep camsil koymuştum.