Tekirdağ Herkes Buraya :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekirdağ'dan  tüm arkadaşlara  selam daha önce Tekirdağ sayfası açılmıştı ancak arkadaşların çoğu sayfadan ayrılmış heralde; ismim ֖mer, aslen Edirne'liyim, memurum, Tekirdağ dan ve tüm Trakya dan arkadaşları bekliyoruz, havalar biraz daha ısınınca Tekirdağ ve çevre illerinde katılımıyla bir buluşma planlayalım :)

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Knp8JN.jpg[/img]
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/xRN7DY.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/KZpbng.jpg[/img]
[img=800x527]http://i.hizliresim.com/K6bAME.jpg[/img]

[img=471x600]http://i.hizliresim.com/xVNq8P.jpg[/img]

[img=800x533]http://i.hizliresim.com/x9AJJ5.jpg[/img]

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tekirdağ Herkes Buraya :)

süper :)
en çok naparsın bea? :))
sorusunu seviyorum Trakya'da. İki sene önce gelmeme rağmen Trakya ya çabuk ısındım ve tamamen Çorlu ya yerleştim ben de.
İnş sayımız arttıkça ileride güzel bir buluşma planlarız.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
süper :)
en çok naparsın bea? :))
sorusunu seviyorum Trakya'da. İki sene önce gelmeme rağmen Trakya ya çabuk ısındım ve tamamen ևorlu ya yerleştim ben de.
İnş sayımız arttıkça ileride güzel bir buluşma planlarız.
Aynı beyaa :D :)
Hakan hocam kültürel sosyal yaşantısıyla Trakya apayrı bir yer, kimsenin kimseye karışmadığı, herkesin siyasi, dini ve dünya görüşünü özgürce yaşadığı bir yer, Tekirdağ merkezde siz ve diğer arkadaşlarla da görüşürüz inşallah  :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Aynı beyaa :D :)
Hakan hocam kültürel sosyal yaşantısıyla Trakya apayrı bir yer, kimsenin kimseye karışmadığı, herkesin siyasi, dini ve dünya görüşünü özgürce yaşadığı bir yer, Tekirdağ merkezde siz ve diğer arkadaşlarla da görüşürüz inşallah  :)
Aynen :) ևorlu ne kadar soğuk ve ayazı ile ünlü olsa da hemen ısındık :)
inş Tekirdağ'da bir buluşmada görüşmek dileğiyle
Astra populasyonu çok yüksek ama bunları siteye kazandırmak için biraz daha çalışma yapmam gerekiyor sanırım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne güzel resimler, paylaşım için teşekkürler.

Bu arada sizin kediler "miyav be yav" diye miyavlarmış, çok sevdiğim bir espiricik :D

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Aynen :) Çorlu ne kadar soğuk ve ayazı ile ünlü olsa da hemen ısındık :)
Astra populasyonu çok yüksek ama bunları siteye kazandırmak için biraz daha çalışma yapmam gerekiyor sanırım
hakan bey ben çorlu servise (inan opel)her gittiğimde forumdan bahsediyorum ve servis müdürü şükrü bey bana eğer benimle irtibata geçilirse topluca birşeyler ve organizasyon düzenleyebiliriz dedi.forumu severek takip ediyorlar.ayrıca tekirdağda olası buluşmaya gelmeye hazırım:)belki çorluda olan astra sayısı diğer trakya illerinden bile daha fazladır:)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ne güzel resimler, paylaşım için teşekkürler.

Bu arada sizin kediler "miyav be yav" diye miyavlarmış, çok sevdiğim bir espiricik :D
:D :D :D

ze623 link' Alıntı:
hakan bey ben çorlu servise (inan opel)her gittiğimde forumdan bahsediyorum ve servis müdürü şükrü bey bana eğer benimle irtibata geçilirse topluca birşeyler ve organizasyon düzenleyebiliriz dedi.forumu severek takip ediyorlar.ayrıca tekirdağda olası buluşmaya gelmeye hazırım:)belki çorluda olan astra sayısı diğer trakya illerinden bile daha fazladır:)

Organizasyonlarda servis ve bayi katılımıyla olursa daha renkli geçer ufak çaplı da olsa hediyeler bakımlarda indirim şapka tişört v.s ayrıca yenilecek içilecek kuru kuru olmaz sponsor lazım :)

HaKaN link' Alıntı:
Aynen :) Çorlu ne kadar soğuk ve ayazı ile ünlü olsa da hemen ısındık :)

2012 den sonra astra j lerde bayağı bir artış oldu her ışıkta bekleyen 1-2 araç görüyorum, bunda çorlu inan bayisinin İstanbula yakın fiyatla satması ve diğer servislere göre az problem çıkarması da etkin , yapılacak buluşmalar için veya forumun Trakya sponsoru olarak İnan bayisiyle görüşme yapmayı düşünürseniz bende yardıma gelirim sizinle. :)

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
:D :D :D

Organizasyonlarda servis ve bayi katılımıyla olursa daha renkli geçer ufak çaplı da olsa hediyeler bakımlarda indirim şapka tişört v.s ayrıca yenilecek içilecek kuru kuru olmaz sponsor lazım :)

2012 den sonra astra j lerde bayağı bir artış oldu her ışıkta bekleyen 1-2 araç görüyorum, bunda çorlu inan bayisinin İstanbula yakın fiyatla satması ve diğer servislere göre az problem çıkarması da etkin , yapılacak buluşmalar için veya forumun Trakya sponsoru olarak İnan bayisiyle görüşme yapmayı düşünürseniz bende yardıma gelirim sizinle. :)
o bayiden 5 tane sıfır araç aldık bugüne kadar ve istanbuldaki firmalardan hep daha iyi fiyata aldık.2 kere odaka gittim ilk astramda 250TL için kaçırdılar beni kardeşimede sedan alırken çorluyla aralarında 1000tl gibi bir fark vardı aynı araca.daha sonra aradıklarındada iş işten geçmişti.aldığımız araçlar 59 plaka olduğu içinde trafik sigortası ve plaka masraflarınıda hep karşıladılar.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekirdağ iyidir.Candır.Yazları harikadır.Gerçi sadece Tekirdağ değil.Trakya'daki bütün yerler güzeldir. :)

Ramada'nın oradan akşamları Tekirdağ'ı izlemek harikadır. :)

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekirdağ'dan selamlar.İnan hakkında söyledikleriniz dışında katılıyorum söylediklerinize.Kendileri bana sport + stil paket var diyip gidincede aaa biz o aracı satmışız size başka bi araç verelim demişlerdi neyse tekrardan selamlar  ;)