TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese tekrardan Selamlar arkadaslar uzun bir suredir malum koşuşturmadan dolayı siteye fazla giremedim daha 6 ay kadar once ki ASTRA 1.4 T cosmo beyaz aracımı guzel bir fiyata satıp ev almıştım simdi baktık ki aracsiz olmuyor 2. El temiz bir arac almaya karar verdik bu sefer 1.3 dizel niyetindeyim yine cosmo Donanım düşünüyorum hatta 2 araçla görüşmem ikiside 2012 model birisi yeni makyajlı kasa digeri ilk J kasa  ikiside BEYAZ :) birisi cosmo digeri ecoflex cosmo bu COSMOLAR  arasında bur fark varmi yoksa aynı mı ikiside euro 5 motor mu tecrübeli arkadaslar açıklama yaparsa memnun olurum herkese iyi forumlar....

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: TEKRAR ASTRA ALAYIM DIYORUM

Oo eser sen yasiyomusun kardesim özlettin kendini.
Sanirim ikisinin motoruda ayni makyajsizlarda ecoflex yaziyodu.
Makyajlilarda yazmiyor.
Yanlisim varsa duzeltin arkadaslar hic dizel arabam olmadi.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Herkese tekrardan Selamlar arkadaslar uzun bir suredir malum koşuşturmadan dolayı siteye fazla giremedim daha 6 ay kadar once ki ASTRA 1.4 T cosmo beyaz aracımı guzel bir fiyata satıp ev almıştım simdi baktık ki aracsiz olmuyor 2. El temiz bir arac almaya karar verdik bu sefer 1.3 dizel niyetindeyim yine cosmo Donanım düşünüyorum hatta 2 araçla görüşmem ikiside 2012 model birisi yeni makyajlı kasa digeri ilk J kasa   ikiside BEYAZ :) birisi cosmo digeri ecoflex cosmo bu COSMOLAR  arasında bur fark varmi yoksa aynı mı ikiside euro 5 motor mu tecrübeli arkadaslar açıklama yaparsa memnun olurum herkese iyi forumlar....
Hayırlısı olsun Eser abi. Ecoflex yazan makyajlı kasa ise araçta startstop vardır. Motor olarak herhangi bir fark olduğunu sanmıyorum.Makyajlı kasa cosmo larda ön kapı hoperlör krom çıta yok, Tavanda ambians aydınlatması yok (kırmızı led) donanım olarak bu kadar diye biliyorum

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bulent teşekkürler Hoşbulduk işlerin Yoğunluğu yeni yere alışma gibi onlarla uğraştık durduk arabaya da ihtiyac duyduk :) bakalım kısmet olursa 47000 tl makyajlı kasa ile konuştuk hallettik sadece Gösterim ısı kaldı ama arac 90000 km de kafama takılıyor ATM kayıtlı son 90000 bakımı orada yapılmış

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Hayırlısı olsun Eser abi. Ecoflex yazan makyajlı kasa ise araçta startstop vardır. Motor olarak herhangi bir fark olduğunu sanmıyorum.Makyajlı kasa cosmo larda ön kapı hoperlör krom çıta yok, Tavanda ambians aydınlatması yok (kırmızı led) donanım olarak bu kadar diye biliyorum
Teşekkürler almışken makyajlı kasa olsun diyorum eger farklılık yok ise ufak tefek seye takılmiyorum benin icin AFL yeter :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Bulent teşekkürler Hoşbulduk işlerin Yoğunluğu yeni yere alışma gibi onlarla uğraştık durduk arabaya da ihtiyac duyduk :) bakalım kısmet olursa 47000 tl makyajlı kasa ile konuştuk hallettik sadece Gösterim ısı kaldı ama arac 90000 km de kafama takılıyor ATM kayıtlı son 90000 bakımı orada yapılmış

90 bin cok be eser.
Dizelde daha dusuk km bulabilirsen kafan rahat olur.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Iyide düşük km lerde anasının gözü adamlar  fiyat konusunda uçmuşlar yada araçta 2-3 yerde boya var bu araçta boya felan yok küçük bir boyasiz düzeltme olabilir

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
90 bin cok be eser.
Dizelde daha dusuk km bulabilirsen kafan rahat olur.

Ben de aynı fikirdeyim abi. 100,000 km'de ağır bakımı falan da olacak, dolayısıyla 10,000 km sonra katlanılacak masrafı şimdiden bütçenin üzerine ekleyip daha düşük kilometreli araçlara bakılabilir.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki dizellerin ağır bakımları kaç km de yapılıyor ve neler var bu bakımın icinde fiyat olarak ne kadar ortalama olarak olmadı onlarida Söyler  fiyattan düşerim

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben dizel için ağır bakım diye birşey duymadım. Halk arasında ağır Bakım diye Söylenen şeyde triger kayışı  V kayışı klima kayışı falan değişiyor bildiğim. O da her 60.000 de bir. Benzinliler için. Opelde bu şekilde. VW de 90.000 Honda da 100.000 de bir. V.s.
Ama dizelde zincir var oda 100.000 de değişmiyor. Ne zaman ses yaptı o zaman değişyor. 250.000 kullanan var bu zinciri. Benim bildiğim bu

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi