Temizlenmesi mümkün olmayan kireç lekesi çözümü

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarınızın camlarında oluşan yıllanmış ve her yolu denediğiniz halde çıkmayan kireç lekelerini diş tozu ile temizleyebilirsiniz.denedim ve yüzde yüz hepsini çıkardı.biraz sert ve çizici maddeler bulunmayan bir süngere veya deri boyası uygulanan süngere döküp cama hafif su sıkıp su kuruyuncaya kadar ileri geri bastırarak silerek lekelerin rahatlıkla yok olduğunu göreceksiniz.
Ben bir arkadaşımdan aldım siz de özel diş labaratuarlarından medikalcilerden oldukça düşük ücretle temin edebilirsiniz. karbonat gibi bişey.
Resim çekemedim ama inanın polisaj pasta cila sirke kireç çözücümü dersiniz denemediğim şey kalmamıştı.şuan camlar yeni gibi.ayrıca aynalara da rahatlıkla kullanabilirsiniz.çok uğraşmıştım o yüzden paylaşmak istedim kolay gelsin

Sony Z5 ile gönderildi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
elma sirkesi

mete321

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba cok tesekkurler bu kirec lekesi gibi kahverengi mi oluyor

SM-P580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne demek istediğinizi anlamadım kahverengi ?

Sony Z5 ile gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar diş tozu dediğim şeyin diğer adı pomza imiş artık neyse.bulamayan olursa bu isimlede sorabilirsiniz

Sony Z5 ile gönderildi

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın megane için çok şey denedim.sonunda camları çizdik.ne yapacağız bilmiyorum

Hocam bu 5. Aracım , camlardaki ve kaportadaki kireç lekelerini en güzel porçöz ( adı üstünde ) çözer. Eğer sadece camlarda ise , bir pamuk parçasına biraz porçöz ve sıkınca dışarı damlamayacak kadar yedir pamuğa , camları bu pamukla tek sefer geçmeniz yeterli , ardından da temiz camsil veya deterjanlı bezle sil kurula bu yeterli eğer geçmiyorsa , kireç lekesi yanında başka lekeler vardır da ondan çıkmaz , kaportadaki kireç lekesi için bir kova suya yarım çay bardağı porçöz de kaportayı temizler , seyrettim ş.arası otobüsü yıkamak için bir kovaya yarım porçöz ve biraz da deterjan döküp öyle yıkıyorlar ve tüm kirleri söküyor. Ben arabalarımdaki camlarda oluşan kireç lekelerini dediğim yöntemle çözüyorum , dikkatli yapıp cam kenar lastiklerine , fiber parçalara taşırmamak gerekiyor.

iPhone 5c cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen yanlış bir yönlendirme yapıyorsun şu anda.porçöz kaportaya sürülürmü hiç akıl var mantık var tabiki kireci çözer ama verniğe zarar verecektir mutlaka.önemli olan asla zararı olmayan ve kökten çözüm üretmek.porçözü denedim ama benim kireç lekelerini çıkarmadı.
Şurada arabanızın camına fitiline boyasına zarar vermeyecek bir yöntem belirtmişim.porçöz diyorsun

Sony Z5 ile gönderildi