Tescil bekliyorum

molev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tescil bekliyorum

Simdi kardesim aracı nerden alıyosun bilmiyorum ben erdemir den aldım ist. haramidere tarafında sasi numarasını arkadasın dediği gibi kontrol et arac sende 0 km olacak ne 1 km bile olsa dahi teslim alma cünki
kullanıcının önünde esp tusuydu sanırım ona bastığında ( O an arabanın içine heycanla bakarken o tusu kacırdım :D ) arac kendi 0 kurulumunu yapıyo fabrika modundan cıkıs yapıyo anlıycağın he biraz vazgecermiş havasına gir kardesim ben bu kadar para veriyorum arkadasım surdan filan almıs sunuda hediye  ettiler filan de opsiyonlarda  bi kac sey veriyolar sırf arabayı satabilmek icin !! İsteyenin bi yüzü kara vermiyenin iki yüzü kara ... Parayı veren sensin paranın pesinde olan onlar ....Benim ilk 0 arabam olduğu için gözüm acıldı sonradan diceğimi dedim zaten :/ Ama opel oto yardım kartlarından 1 - 2 tane :D asırdım orda  :D En nihayetinde kazasız belasız

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz aramıza.Rodajla ilgili olarak arkadaşların paylaşımı sitemizde mevcut isterseniz o konulara bir bakın..

Okanbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese teşekkür edıyorum arabayı bir türlü alamadım ruhsatta problem çıktı ben kktc vatandaşı oldugum ıcın yabancı numarasında problem var bir nüfus kayıt bır trafık tescıl bır yabancılar şube koşturup dürüyorum umarım en yakın zamanda halledebılırım herkese tekrardan teşekkürler...

Okanbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracıma dün kavuştum, bu gün istanbulu bilmememden kaynaklı yanlışlıkla köprüden Karşıya da geçtim:) kgs ogs falan da yok, neyse cezalı falan halledicez artk:) ilk izlenimlerim çok iyi fakat yanlışlıkla 2 kez stop ettirdim ama bu gün alıştım gibi bakalım.. Herkese iyi forumlar..

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşların dediği gibi rodaj için ilk 2000 km aracınızı çok fazla zorlamayın. 2000 km dem sonra 5000 km ye kadar ani hareketlenmelerden kaçının. ilk 5000 km sonunda  gömlek ,piston, segman grubu tam olarak birbirine alışacağından yağ ve yağ filtrenizi değiştirmeniz iyi olacaktır.

aracınız turbo ise her 7500-10000 km de en azından hava filtrenizi değiştirin. yakıt tüketiminize olumlu etkisi olacaktır.

iyi günler.