teybi açınca tarih ekranı siliniyor

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar arabanın orjinal teybini söktürdüm kendi teybimi taktırdım, ama teybi açınca tarih kısmı dijital ekran yok oluyor, teybi açınca geri geliyor.

teybçi bütün opellerde bu durumun olduğunu belirtiyor.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o yüzden yolbilgisayarına giden radyo data kablosunu kestim kötü bir görüntü oluyor katılıyorum ama aracınızı satarken o kabloyu kestiğinizi söyleyin yoka orjinal teyp takılınca bilgileri göremez

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
sadece tarih kısmı kayboluyor. saat ve derece kısmı görünüyor.

derece kısmı hava sıcaklığını ölçmüyor -- -- böyle bi çizgi var neden dereceyi göremiyorum ekranda.

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü alamamanın sebebi teybi değiştirmen ve takmış oldugun teybin kendi ekranının olması.en sagda sıcaklık degerleri vardır -- -- yazmasının sebebide dış sıcaklık sensörünün bozulmasıdır.aynı şey benim başımda en kısa zamanda sensörü yenilemeyi düşünüyorum.

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende orjinal teybe ses amphi cıkısı yaptırmıstım tarih bölümü gitmişti ekrandan. tekrar götürdüğümde kablonun birini fazladan kesmiş o da oranın kablosuymuş. yaptırdım simdi sorun yok.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar orjinal teyp sökülünce boşta kalan kablolar oluyor bunlardan birtanesine +12 v vermeniz gerekiyor ben sattığım vectraya öyle yapmıştım, ve teybi açsanızda kapatsanızda ekranda tarih saat ve derece kalıyor. fakat kablo rengini unuttum eğer soketin net bir resmini eklerseniz yardımcı olurum.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
derece kısmındaki sorun aracın ön tamponu altındaki derece ölçeri değiştirince çözüldü.
20 TL tuttu.